Scorpions zapraszają na koncert w Krakowie!

4 marca 2016 roku w Tauron Arena Kraków wystąpi zespół Scorpions. Kapela postanowiła osobiście zaprosić polskich fanów na show.

Grupa Scorpionsna nakręciła wideo, w którym zachęca sympatyków do udziału w przyszłorocznym koncercie. - We'll rock you like a hurricane - zapewniają rockmani. Basista bandu, Paweł Mąciwoda-Jastrzębski, trzyma w rękach kartkę z napisem "Spotkajmy się w Krakowie".

Powołana 50 lat temu w niemieckim Hanowerze grupa ma na koncie wiele ponadczasowych hitów, w tym "Wind Of Change", "Rock You Like A Hurricane", "Send Me An Angel", "Big City Nights" czy "Still Loving You".

Scorpions jest jednym z najlepiej sprzedających się zespołów wszech czasów, mogącym pochwalić się wynikiem ponad 75 milionów sprzedanych płyt na całym świecie. Do dnia dzisiejszego kapela Klausa Meine nagrała 20 albumów studyjnych, spośród których każdy cieszył się ogromną popularnością na niemal wszystkich kontynentach.

W 2016 roku Scorpions wystąpią w Polsce w ramach urodzinowej trasy, świętując okrągłą rocznicę 50 lat aktywności scenicznej.

Wejściówki będzie można nabywać za pośrednictwem stron: Prestigemjm.com, eBilet.pl, a także w salonach EMPIK na terenie całego kraju.

za megafon.pl

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!