Już jest! Nowa aplikacja Radia Złote Przeboje na iOS!

Technologie
10.12.2015 18:48
Radio Złote Przeboje na iOS

Radio Złote Przeboje na iOS (Materiały promocyjne)

Teraz swojej ulubionej stacji, możesz słuchać także na iPhonie.

Największe Złote Przeboje w jednym miejscu, całkowicie za darmo i bez żadnych ograniczeń. Na tę chwilę czekali wszyscy sympatycy stacji, posiadający urządzenia z systemem iOS. I wreszcie ich prośby zostały wysłuchane, albowiem w iTunes'ie pojawiła się właśnie odpowiednia aplikacja.

Od teraz posiadacze sprzętu spod znaku "jabłka", mogą nie tylko słuchać Radia Złote Przeboje na żywo, ale także odkrywać polską i zagraniczną muzykę, ze wszystkich dekad i gatunków. Aplikacja została zaprojektowana tak, aby jej obsługa była całkowicie intuicyjna. Dzięki prostej wyszukiwarce, odnalezienie ulubionego artysty lub gatunku, nie stanowi żadnego problemu. Wystarczy wpisać kilka liter, aby aplikacja sama znalazła odpowiedniego wykonawcę lub styl. Do dyspozycji są także dwie zakładki - Gatunki i Artyści - które można przeglądać, w poszukiwaniu swoich muzycznych fascynacji i idoli (a naprawdę jest w czym wybierać), oraz sortować wg stacji polecanych, najpopularniejszych oraz w widoku alfabetycznym.

Radio Złote Przeboje iOS

Aby włączyć Radio Złote Przeboje, wystarczy uruchomić aplikację. Podczas słuchania audycji na żywo lub stacji, można nie tylko sprawdzić tytuł i wykonawcę odtwarzanej piosenki, ale także okładkę płyty oraz przede wszystkim to, co będzie grane za chwilę.

Dzięki nowej aplikacji, posiadacze iPhone'ów i iPadów, mogą cieszyć się swoją ulubioną muzyką w najwyższej jakości. Niezależnie od tego, czy korzystają z sieci komórkowej czy Wi-Fi. Co więcej, użytkownicy mają możliwość zmiany jakości na niższą, w celu obniżenia transmisji danych i, co za tym idzie, jej kosztów. Tym samym Radia Złote Przeboje, można słuchać nawet przy słabszym połączeniu.

POBIERZ APLIKACJĘ NA SYSTEM IOS >>

SŁUCHASZ RADIA ZŁOTE PRZEBOJE NA INNYM SYSTEMIE?!

POBIERZ APLIKACJĘ NA SYSTEM ANDROID >>

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!