Maria Szarapowa wróciła na kort z... Eltonem Johnem?

Newsy
12.10.2016 18:18
Powrót na kort zdyskwalifikowanej tenisistki wywołał oburzenie. - Bezwstydna Szarapowa zagrała dla Eltona Johna - napisał angielski

Powrót na kort zdyskwalifikowanej tenisistki wywołał oburzenie. - Bezwstydna Szarapowa zagrała dla Eltona Johna - napisał angielski "Daily Mail". (ISAAC BREKKEN/AP)

Maria Szarapowa powoli przygotowuje się do powrotu na kort. W ramach rozgrzewki, i w szczytnym celu, jej przeciwnikiem został popularny wokalista, Elton John.

Sportsmenka, która w kwietniu 2016 roku została zawieszona za doping, wzięła udział w pokazowym meczu deblowym w Las Vegas. Partnerem Rosjanki został były tenisista, Andy Roddick, a po drugiej stronie siatki stanęła wielokrotna mistrzyni turniejów wielkoszlemowych Martina Navratilova oraz Elton John.

Klip dokumentujący starcie można obejrzeć tutaj:

Występ był częścią charytatywnej imprezy. Dochód z wydarzenia, w którym udział wzięli także Taylor Johnson czy John McEnroe, zasili konto fundacji muzyka, który pomaga chorym na AIDS.

Maria Szarapowa będzie mogła wrócić do gry w kwietniu 2017 roku.

Elton John to autor przebojów "Candle In The Wind", "Sacrifice", "Nikita" czy "Can You Feel The Love Tonight?". Pierwszy z tych utworów, zaśpiewany na pogrzebie księżnej Diany, należy do najpopularniejszych singli wszech czasów - kupiło go przeszło 33 miliony ludzi. Albumy artysty rozeszły się na całym świecie w nakładzie przekraczającym 300 milionów egzemplarzy.

Najnowsza, 32. w dorobku, płyta 69-letniego Anglika "Wonderful Crazy Night" ukazała się 5 lutego 2016 roku.

za megafon.pl

Więcej o:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!