Beata Kozidrak zaskakuje kolejnym teledyskiem!

"Niebiesko - zielone" to trzeci singiel z ostatniej solowej płyty Beaty Kozidrak zatytułowanej "B3". Czy ten dynamiczny, wpadający w ucho utwór ma szanse powtórzyć sukces hitu "Upiłam się tobą"? Posłuchajcie!

Słowa do piosenki napisała sama Beata Kozidrak, a za nowoczesne brzmienie odpowiedzialni są: Marcin Limek (również producent muzyczny całej płyty "B3"), Artur Daniewski (Bajm), Robert Kalicki (Lombard, Krzysztof Krawczyk).

Klip do "Niebiesko - zielone" nagrany został w studio ATM w Warszawie. Scenariusz stworzyli Beata Kozidrak oraz Michał Pańszczyk, za zdjęcia odpowiada Adam Romanowski, a unikatowe animacje wykonała Bogna Kowalczyk.

BEATA KOZIDRAK "NIEBIESKO - ZIELONE"

"B3" to trzeci solowy album w dorobku Beaty, który ukazał się 16 września. Jak mówi sama artystka:

- Zrobiłam płytę o jakiej marzyłam. Z pełną świadomością sięgnęłam po młodych ludzi, którzy pomogli mi przy tworzeniu tego materiału. Są kreatywni i jeszcze bardzo im się chce! A ponieważ mi też bardzo się chce pracować, kreować i tworzyć nowe rzeczy, to się fantastycznie zgraliśmy!

Płyta ukazała się w dwóch wersjach: standardowej i deluxe. Ekskluzywne wydanie, oprócz 11 podstawowych piosenek, zawiera dodatkowy krążek z premierowym utworem, angielską wersją ballady "Zamek z piasku", remiksami dwóch singli "Bingo" oraz "Upiłam się tobą" oraz trzy zaskakujące akustyczne wersje piosenek z wydania standardowego.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!