Pod gwiazdami z Amy Macdonald

Amy Macdonald zapowiedziała czwarty w dorobku album, który zatytułowała "Under Stars". "Czuję się bardzo dumna z piosenek i zadowolona z płyty" cieszy się wokalistka.

Krążek ukaże się 17 lutego 2017 roku, ale już teraz jest dostępny jest w przedsprzedaży cyfrowej. - Cały proces tworzenia trwał około 2 i pół roku, nigdy to tyle nie trwało - komentuje Amy Macdonald . - Zawsze chciałam wszystko przyspieszyć, ale teraz, gdy album jest skończony cieszę się, że poświęciliśmy tyle czasu.

Pierwszym ujawnionym utworem jest "Down By The Water". Jego akustycznej wersji można posłuchać tutaj:

Za produkcję odpowiedzialny jest Scot Cam Blackwood (George Ezra, Florence and the Machine) oraz dodatkowo duet My Riot (London Grammar, Birdy).

- Czuję się bardzo dumna z piosenek i zadowolona z płyty - dodaje. - Jest tyle niesamowitych momentów i czuję, że ta płyta naprawdę zawiera najlepsze efekty mojej pracy. Ogromnie się cieszę, że w końcu będę mogła podzielić się nimi z fanami i wierzę, że materiał spodoba się również fanom.

Oto tracklista:
"Dream On"
"Under Stars"
"Automatic"
"Down by The Water"
"Leap of Faith"
"Never Too Late"
"The Rise & Fall"
"Feed My Fire"
"The Contender"
"Prepare to Fall"
"From The Ashes"

Amy Macdonald zadebiutowała w 2007 roku płytą "This Is The Life", z której pochodzi przebój o tym samym tytule. Numer dotarł do 1. miejsca w 10 krajach. Artystka ma na swoim koncie ponad 5 milionów sprzedanych płyt i ponad 100 milionów odsłuchów na Spotify.

za megafon.pl

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!