Trzyletni plan Tomka Lipińskiego

Wraz z nastaniem nowego, 2017 roku, Tomek Lipiński podzielił się z fanami planami nie tylko na najbliższy rok, ale na kolejne lata. Będzie nowa muzyka i jubileusz.

Artysta opowiedział na Facebooku o swoim Planie Trzyletnim, który uwzględnia już niedługo nowe piosenki, koncerty a w końcu także świętowanie ważnego jubileuszu. - Zwieńczeniem będzie czterdziestolecie mojej pracy scenicznej w 2019 roku - pisze muzyk. - Początkiem zaś - nowa muzyka, jaką zaczniemy Wam ujawniać w tym roku. Nie planujemy w tej chwili nagrania nowego albumu. Będziemy działać w trybie singlowym, traktując każdy kolejno publikowany utwór jako poniekąd odrębny projekt audio/video. Zbiór takich mini-projektów, gdy powstanie, będzie naszym kolejnym albumem.

Oczywiście, będzie też okazja zobaczyć Lipińskiego na żywo.

- Koncerty - w miarę popytu i zachowania rachunku ekonomicznego - dodaje. - Już wiemy, że zagramy podczas wielkiej majówki na wyjątkowym, organicznym festiwalu w Budach na Warmii. Wiemy, że koncertów będzie mniej; przede wszystkim będziemy chcieli odwiedzić te miejscowości, do których dotychczas nie dotarliśmy i te, gdzie najbardziej za nami tęsknicie :) Tymczasem - odpoczywamy i przygotowujemy Założenia do Wytycznych do Planu Trzyletniego.

Rockowy, wokalista, autor tekstów, kompozytor i gitarzysta znany jest z zespołów Brygada Kryzys, Tilt, Fotoness oraz z solowej działalności. Ostatnią płytą Tomka Lipińskiego jest "To, czego pragniesz". Materiał powstał we współpracy z perkusistą Karolem Ludewem i basistą Piotrem Leniewiczem. Album miał premierę 20 kwietnia 2015 roku i dotarł do 24. miejsca OLiS-u.

za megafon.pl

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!