Doda zagra w serialu!

Newsy
06.01.2017 17:10
Doda na planie serialu 'Daleko od noszy'

Doda na planie serialu 'Daleko od noszy' (materiały prasowe)

Doda pracuje nad aktorską karierą. Gwiazda potwierdziła udział w komediowym cyklu "Daleko od noszy".

Wokalistka ma wcielić się we wracającej na antenę Polsatu produkcji w zwariowaną, pełną energii Anielkę. Kobieta łamiąc przepisy drogowe, traci prawo jazdy. Ponadto sąd nakłada na nią obowiązek prac społecznych. Jak zapewnia gwiazda, postać ma pojawiać się regularnie na ekranie.

Fani "Daleko od noszy" doczekają się cyklu po 6-letniej przerwie. Przypomnijmy, że akcja sitcomu toczy się na oddziale chirurgicznym w Szpitalu Miejskim w Warszawie. Do obsady wracają Paweł Wawrzecki, Hanna Śleszyńska i Agnieszka Suchora. Premiera planowana jest na wiosnę. Poza Dodą, dołączyła także Katarzyna Glinka.

 

Daleko od noszyScreen z Instagram.com/Katarzyna Glinka

Przypomnijmy, że Doda ma już za sobą aktorski debiut - mogliśmy ją oglądać w "Sercu na dłoni" Krzysztofa Zanussiego. W tym też filmie można było usłyszeć jej piosenkę - "Rany". Jej utwory znane są również widzom z komedii "Wkręceni" i "Kac Wawa". Wystąpiła ponadto w spektaklu "Słownik ptaszków polskich" w reżyserii Krzysztofa Materny, w Teatrze Imka w Warszawie.

 

Niedawno Dorota Rabczewska, jak naprawdę nazywa się piosenkarka, poinformowała, że założyła firmę producencką i będzie realizować filmy. Wcześniej wyjawiła, iż zagra u Patryka Vegi w następcy obrazu "Pitbull. Niebezpieczne kobiety", w którym z kolei pojawił się utwór Virgin, "Niebezpieczna kobieta".

10 listopada ukazał się nowy album reaktywowanej grupy Vigrin, "Choni".

za megafon.pl

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!