Dwie nowe piosenki Eda Sheerana

Zgodnie z zapowiedzią Ed Sheeran opublikował nową muzykę. Co więcej, fani od razu otrzymali dwa single. Kawałki noszą tytuły "Castle on the Hill" i "Shape Of You".

Nagrania ukazują dwa różne oblicza Eda Sheerana. Piosenka "Castle On The Hill", napisana przez Eda i Benny'ego Blanco, opowiada o dorastaniu we Framlingham w hrabstwie Suffolk. W warstwie muzycznej - jest to kolejny stadionowy hit. Utwór "Shape of You", który napisali Ed, Johnny McDaid i Steve Mac, rozkłada na czynniki pierwsze i przebudowuje współczesną popową kompozycję. Jest przedłużeniem brzmienia, dzięki któremu Ed zasłynął i wyróżnił go spośród innych wykonawców.

- Witajcie w 2017 roku! Pracowałem ciężko nad nowym materiałem i mam nadzieję, że jesteście nimi tak samo podekscytowani jak ja - skomentował artysta. - Chciałem pokazać dwie różne strony mojej twórczości, które tak samo mnie ekscytują. Od początku wiedziałem, że muszę zaprezentować dwa utwory w tym samym momencie. Cieszę się, że wróciłem.

Ed Sheeran ma na koncie dwa studyjne albumy: "+" (2011) i "×" (2014). Każdy wielokrotnie pokrył się platyną w Wielkiej Brytanii, Australii, Stanach Zjednoczonych, Irlandii czy Niemczech. Jego największe hity to "The A Team", "Sing" czy "Thinking Out Loud".

Nieoficjalnie mówi się, że Anglik ma uświetnić 59. ceremonię wręczenia nagród Grammy. Gala odbędzie się 12 lutego w Los Angeles.

za megafon.pl

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!