Adele chce śpiewać dla dziewczyn z Beyoncé

Newsy
15.02.2017 13:28
Adele

Adele (Adele)

Adele, wielka fanka Beyoncé, postanowiła nagrać piosenkę ze swoją idolką. Gwiazda już prowadzi rozmowy.

Przypomnijmy, że odbierając Grammy z album roku, Angielka powiedziała, że nie może przyjąć nagrody, gdyż ta należy się Beyoncé. Teraz autorka przeboju "Hello" chce nawiązać współpracę z Amerykanką.

- Adele jest wielką fanką Beyoncé i to był jej pomysł, by połączyły siły - zdradził informator Radar Online. - To ma być hymn dla dziewczyn. Pochwała kobiecej siły.

Panie podobno na razie rozmawiają o ewentualnym duecie.

Przedstawiciele gwiazd jeszcze nie skomentowali tych rewelacji.

Adele zdobyła podczas ostatniej ceremonii 5 nagród Grammy, w tym za album roku "25". Beyoncé opuściła galę z 2 statuetkami.

Adele ma na koncie trzy długogrające dzieła "19" (2008), "21" (2011) i "25" (2015). Jej płyty rozeszły się na świecie w nakładzie przekraczającym 100 milionów egzemplarzy. Ostatni longplay Angielki osiągnął w Stanach Zjednoczonych diamentowy status. Oznacza to, iż krążek "25" kupiło 10 milionów Amerykanów. Za przebój "Skyfall" do tak samo zatytułowanego filmu o przygodach Jamesa Bonda wokalistka otrzymała Oscara, Złoty Glob i Grammy.

megafon.pl

W ciągu blisko 20 lat na scenie Beyoncé sprzedała ponad 100 milionów albumów jako solistka i 60 milionów z Destiny's Child. Jej ostatni longplay "Lemonade" miał premierę 23 kwietnia 2016 roku.

Więcej o:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!