Metallica śpiewa Rihannę, Taraji P. Henson jest "Happy"

W sieci pojawił się kolejny, wielce zachęcający zwiastun nowej odsłony "Carpool Karaoke". Uwagę na pewno zwraca Metallica.

Członkowie Metalliki po raz kolejny udowodnili, że muzyka pop jest bliska ich sercu. Po występie z Lady Gagą na Grammy, panowie pokazali, że lubią też Rihannę. W nowym zwiastunie "Carpool Karaoke: The Series" rockmani z pełnym zaangażowaniem śpiewają hit gwiazdy z Barbadosu, "Diamonds". W klipie widzimy też Alicię Keys, Johna Legenda oraz Taraji P. Henson z "Imperium" wykonujących przebój "Happy" Pharrella czy Will Smith i Jamesa Cordena w repertuarze R. Kelly'ego ("I Believe I Can Fly").

Idea show "Carpool Karaoke" jest prosta - James Corden podwozi gwiazdy, a w czasie jazdy rozmawiają i śpiewają wspólnie piosenki. Wśród pasażerów komika i aktora znaleźli się m.in. Elton John, Jennifer Lopez, Gwen Stefani, Lady Gaga, Adele czy zespół Red Hot Chili Peppers, a także była pierwsza dama Stanów Zjednoczonych, Michelle Obama.

Program cieszy się tak dużą popularnością, iż zdecydowano się na nową wersję, która trafi do Apple Music. W każdym z 16 odcinków "Carpool Karaoke: The Series" w roli gospodarza/szofera pojawi się inna gwiazda.

Premiera planowana na ten rok. Pierwotnie mówiło się o kwietniu.

megafon.pl

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!