Tak wygląda miłość Lany Del Rey

Kilkanaście godzin po opublikowaniu utworu "Love" w wersji audio, do sieci trafił wideoklip do najnowszego kawałka Lany Del Rey.

Teledysk został utrzymany w klimacie science fiction doskonale komponuje się z płynącą powoli piosenką "Love". Za produkcję kawałka odpowiadają Benny Blanco i Emile Haynie.

Nagranie zapowiada podobno nadchodzący longplay wokalistki. Data premiery nie jest jeszcze znana, ale wiadomo, że na krążku pojawi się wielu gości.

- Cztery pierwsze płyty zrobiłam dla siebie, ale ta jest dla fanów - mówi piosenkarka. - To płyta o tym, dokąd - mam nadzieję - wszyscy zmierzamy.

Lana Del Rey zapowiedziała festiwalowe występy w Europie - w Finlandii, Norwegii i Szwecji.

Artystka zasłynęła singlami "Video Games" i "Born to Die", które promowały jej album "Born to Die". Słuchaczy zachwycił nieco staromodny styl artystki i jej ciepły, głęboki głos. Inne jej przeboje to "Summertime Sadness", "National Anthem" i "Dark Paradise".

Najnowszy longplay Amerykanki, "Honeymoon", miał premierę we wrześniu 2015 roku. Wokalistka wystąpiła podczas festiwalu Orange Warsaw Festival w 2016.

megafon.pl

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!