Ten Typ Mes i Dawid Podsiadło na VHS-ie

Ten Typ Mes zaprezentował nowy wideoklip, który nagrał do piosenki "Codzienność" z udziałem Dawida Podsiadło.

Numer niedawno znalazł się w koncertowym repertuarze obydwu artystów. Teraz panowie zaprezentowali towarzyszący mu teledysk. Utwór nagrany do ognistego bitu Foxa z wizualizowano dwutorowo. Sceny z artystami nakręcono w studiu na przywołujących najlepsze wspomnienia kamerach VHS i 8mm.

Potem przyszła pora na skomplikowane i efektowne ujęcia fabularne odnoszące się do tytułowej codzienności. Pracowitość i dbałość ekipy Makata x Lads o detale opłaciła się. Uwięzione w sztucznym świetle głowy aktorów wiodą do kilku, nie zawsze łagodnych dla ogółu społeczeństwa, tropów interpretacji.

Przy okazji premiery singla startuje również sprzedaż winyla "AŁA." Płyta miała premierę jesienią 2016 roku.

Ten Typ Mes naprawdę nazywa się Piotr Szmidt. To polski raper, producent, DJ i felietonista. Jest autorem złotych płyt "Kandydaci na szaleńców" (2011) i "Trzeba było zostać dresiarzem" (2014). Za drugą z wymienionych otrzymał nominację do Fryderyka. Na koncie ma współpracę z takimi twórcami jak Pezet, Pyskaty, Numer Raz, WhiteHouse, Fu, Szybki Szmal, Nowator, Wdowa czy Onar.

Dawid Podsiadło pochodzi z Dąbrowy Górniczej. Popularność zdobył za sprawą programu "X Factor". Jego debiutancka płyta "Comfort and Happines" ukazała się w maju 2013 roku i od razu dotarła na 1. miejsce OLiS-u. Została ponadto wyróżniona czterema Fryderykami i nominacją do Paszportów "Polityki". Jego drugi longplay, "Annoyance and Disappointment", miał premierę w listopadzie 2015 roku. Dawid Podsiadło jest także wokalistą rockowej kapeli Curly Heads.

megafon.pl

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!