Ed Sheeran sprzedaje swoje płyty

Niektórzy fani Eda Sheerana mieli okazję kupić najnowszą płytę bezpośrednio od muzyka.

Wokalista na parę godzin wcielił się w ekspedienta jednego ze sklepów muzycznych w Londynie. Sympatycy twórcy przeboju "Shape of You", którzy w dniu premiery krążka "÷" , 3 marca, pojawili się na Oxford Street mogli zobaczyć gwiazdora za kasą. Muzyk sam też sprzedał sobie płytę.

Ed Sheeran promuje swoją najnowszą płytęEd Sheeran

 

Za produkcję materiału "÷ (Divide)" odpowiadają Benny Blanco (Rihanna, The Weeknd) i Ed Sheeran. Wokalista skorzystał także z talentów producenckich Johnny'ego McDaida, Mike'a Elizondo i Steve'a Maca. Nagrania odbyły się w Los Angeles, Londynie, Suffolk oraz na transatlantyckim liniowcu "RMS Queen Mary 2". Anglik jest też autorem okładki albumu. Sam ją wymyślił, a następnie namalował.

Jeśli chodzi o teksty, Ed Sheeran oddał w nich to, co dzieje się współcześnie na świecie oraz swoje prywatne emocje i doświadczenia. Sporo inspiracji dały mu podróże, które odbył w 2016 roku, związki z kobietami, jak i zdarzenia, które dotknęły jego rodzinę.

Poprzednia płyta Sheerana to "x" z 2014 roku. W Polsce uzyskała status diamentowy za sprzedaż ponad 100 tys. egzemplarzy. Promując ten materiał, Ed wystąpił na stołecznym Torwarze. Największe hity Anglika to "The A Team", "Sing", "Thinking Out Loud".

megafon.pl

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!