Dojrzała Kaja Paschalska i jej karma

Kaja Paschalska, znana z telenoweli "Klan" i hitu "Mała Chinka", zaprezentowała, nowy dojrzały singel zatytułowany "Karma".

Piosenka stanowi całkiem nową muzycznaą odsłonę dorosłej Kai Paschalskiej. Odpowiada ona zarówno za słowa jak i muzykę do utworu. Sama też nakręciła towarzyszący piosence teledysk.

Utwór zapowiada płytę artystki, która ukaże się jeszcze w tym roku. Na płycie znajdzie się 12 piosenek, w tym dwie akustyczne. Wszystkie utwory powstały we współpracy z producentem Andrzejem "Fonai" Pieszakiem.

Album utrzymany będzie w klimacie alternatywnego, nowoczesnego popu. Za kompozycje linii melodycznych, tworzenie harmonii, aranżacje oraz wykonanie chórków, teksty w języku polskim i angielskim odpowiedzialna jest sama Kaja.

- Lata pracy nad sobą i kształcenia się w kierunku muzycznym zaowocowały właśnie tym nowym projektem - mówi artystka. - Długo na to czekałam. To "dojrzała" ja. Dumna z siebie. Kobieta, nie dziewczynka. Wokalistka, a nie śpiewająca aktorka. Ten projekt to moje prawdziwe emocje i moja ciężka praca. Nad techniką, pewnością siebie, w końcu nad odnalezieniem w sobie odwagi, żeby realizować konsekwentnie swoje marzenia. To jest to, co kocham i to jest mój moment, żeby podzielić się tym z innymi.

Kaja Paschalska ma na koncie dwa albumy - imienny z 2001 roku i wydany dwa lata później "Kaja 2".

megafon.pl

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!