Shakira rzuca do kosza w obcasach i skacze ze spadochronem

Jak zwykle piękna i uwodzicielska Shakira zaprezentowała teledysk do najnowszego singla "Me Enamoré".

Piosenka promuje nadchodzący longplay Kolumbijki "El Doroado". Jedenasta płyta ukaże się 26 maja. Album wypełnią głównie hiszpańskojęzyczne utwory, ale nie zabraknie na nim także 3 piosenek śpiewanych po angielsku.

W klipie do "Me Enamoré" widzimy przede wszystkim Shakirę. W lesie, w pokoju, w którym panuje bałagan, skaczącą ze spadochronem czy rzucającą piłkę do kosza w butach na obcasach.

Shakira, małżonka obrońcy FC Barcelona, Gerarda Piqué, matka dwójki jego synów, to autorka przebojów "Whenever, Wherever", "Hips Don't Lie", "Beautiful Liar" i "Waka Waka (This Time For Africa)" oraz "Loca". Gwiazda wypuściła na początku 2016 roku singel "Try Everything" nagrany do animacji "Zwierzogród", w którym użyczyła głosu gazeli. Niedawno zaśpiewał gościnnie w piosence "Deja Vu" Prince'a Royce'a, a także współpracowała z Malumą i Black M.

Ostatnim albumem wokalistki jest wydana 3 lata temu "Shakira" z hitami "Empire" oraz "Can't Remember to Forget You (featuring Rihanna)". Shakira ma na koncie ponad 70 milionów sprzedanych albumów.

megafon.pl

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!