Bonnie Tyler zaśpiewała "Total Eclipse of the Heart" podczas zaćmienia Słońca

Wokalistka wykonała swój przebój z 1983 roku w trakcie rejsu "Oasis Of The Seas" po Karaibach. Zobaczcie nagranie z tego wydarzenia.

Zjawisko astronomiczne niewidziane w Stanach Zjednoczonych od 1918 roku było nie lada wydarzeniem dla Amerykanów. Z teju okazji walijska artystka postanowiła zrobić niespodziankę swoim fanom. Hit sprzed ponad trzydziestu lat wybrzmiał dokładnie w momencie całkowitego zaćmienia Słońca.

Bonnie Tyler przyznała, że na potrzeby wydarzenia musiała skrócić swój występ. Utwór z zaćmieniem w tytule oryginalnie trwa aż osiem minut - zjawisko zaś występowało dokładnie przez dwie minuty i czterdzieści sekund.

Jak to wyglądało?

Autorem utworu jest amerykański kompozytor, Jim Steinman. Artysta przyznał, że w trakcie prac nad piosenką myślał o potężnym głosie Bonnie Tyler, którego ukoronowaniem byłby właśnie ten kawałek.

Większość popowych piosenek mówi o lirycznej, przyjemnej stronie miłości. Zawsze lubiłem jednak pisać o tej drugiej, ciemniejszej. Zaćmienie wydawało się idealnym zjawiskiem opisującym stan, w którym ktoś jest całkowicie przytłoczony miłością.

Przypomnijcie sobie, jak brzmiał oryginał utworu "Total Eclipse of the Heart", którego tytuł po polsku oznacza "całkowite zaćmienie serca".

Lubicie 'Total Eclipse of the Heart'?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!