"Kolorowe jarmarki" w rosyjskiej wersji

Do tego zaśpiewane przez kilkuletnią dziewczynkę! Posłuchajcie, jak brzmi przebój z repertuaru Maryli Rodowicz i Janusza Laskowskiego w nietypowym wydaniu.

Wielu z nas za młodu marzyło, by w przyszłości zostać kimś ważnym dla świata - superbohaterem. Najlepiej do tego obrazu pasowały zawody jak strażak, policjant, lekarz czy nauczyciel.

Istniała zawsze także grupka małych artystów, których największym marzeniem było zostanie gwiazdą estrady. To oni śpiewali do szczotki, która miała udawać mikrofon, zamęczali rodziców swoimi wielkimi koncertami na pufie co drugi dzień i nagrywali swój głos magnetofonem na kasety.

Większości z nich się nie udało (na szczęście dla świata muzyki), niektórzy jednak od najmłodszych lat brzmieli jakby ktoś właśnie włączył radio. Taką osóbką jest Margarita Stryukova - kilkulatka pochodząca z Rosji. Dziewczynka wzięła udział w tamtejszej dziecięcej edycji programu "The Voice", a wybór utworu na przesłuchaniu nieco zaskakuje.

Mamy nadzieję, że ta mała dziewczynka nie wpędziła Was w kompleksy o talencie i niespełnionych marzeniach z dzieciństwa. Każdy wybiera własną drogę i być może po prostu nie było Wam dane zostać drugim Krzysztofem Krawczykiem czy Marylą Rodowicz. Nie warto zazdrościć, lecz cieszyć się talentem innych. Takowym z pewnością mogą pochwalić się też dzieciaki śpiewające przeboje zespołu Abba!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!