Policjant kierował ruchem w rytm utworu Michaela Jacksona

Nie mamy informacji o tym, ile spowodował stłuczek, ale za to możecie zobaczyć, jak wyglądał uliczny taniec stróża prawa przy piosence "Billy Jean"!

Każdego czasem dopada szara codzienność. Rutyna i to że każdy dzień wygląda podobnie sprawiają, że odechciewa nam się wszystkiego. Często blask traci nawet coś, z czego zawsze się cieszyliśmy - wtedy nawet kolorowe liście wydają się brzydkie i bez wyrazu.

Co robić w tak dramatycznych chwilach? Najlepiej coś szalonego! Bywa tak, że nie mamy ochoty wstać z łóżka nawet do naszej ukochanej, wymarzonej pracy. W takim przypadku powinno pomóc jej urozmaicenie.

Doskonale wiecie jak kochamy muzykę, a w szczególności hity Króla Popu - Michaela Jacksona. "Przyszedł" on na pomoc pewnemu policjantowi, który postanowił nie dać się szarudze codzienności, czym zaskoczył przechodniów. Stróż prawa pokierował bowiem ruchem w trochę inny sposób niż zazwyczaj.

Zobaczcie wideo, w którym funkcjonariusz robi to w rytm przeboju Jacksona - "Billy Jean"!

Dla chętnych mamy jeszcze bonus. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie przypadnie do gustu wszystkim, ale jesteśmy pewni, że część z Was ma szanse opluć monitor ze śmiechu. Oto pancernik poruszający się w rytm "Billie Jean". Ostrzegaliśmy!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!