Andrzej Piaseczny zaprasza do sypialni w nowym teledysku

Wokalista promuje najnowszą płytę zatytułowaną "O mnie, o Tobie, o nas". Zobaczcie klip do piosenki "Wszystko dobrze"!

Premiera nowego albumu Andrzeja Piasecznego zbliża się wielkimi krokami! Album, który ukaże się już 13 października 2017 r., promuje singiel "Wszystko dobrze". Kojącą melodię skomponowaną przez Anię Dąbrowską pobudza intymny tekst Andrzeja Piasecznego o potrzebie bliskości z ukochaną osobą i czerpaniu radości z tego, co tu i teraz.

Teledysk promujący płytę to intrygujący obraz ulotnej relacji dwojga ludzi - historia przenosi widza do hotelowych korytarzy i apartamentów. W kadrach piękna i tajemnicza kobieta - w tej roli wystąpiła przyjaciółka artysty - Malwina Wędzikowska. Zręcznie kokietuje oko kamery oraz samego Andrzeja Piasecznego. To wysmakowany i tajemniczy klip, który hipnotyzuje widza.

Zobaczcie sami!

"Wszystko dobrze" to drugi singel zapowiadający nachodzący album Andrzeja Piasecznego, którym świętuje 25-lecie działalności artystycznej. "O mnie, o Tobie, o nas" - będzie płytą nie tylko dojrzałą, ale też zaskakująco pogodną. To niezwykła współpraca artysty z Anią Dąbrowską. Energia dwóch żywiołów zaowocowała 10 intymnymi utworami o miłości, przyjaźni, o tym, że każdy dzień wśród najbliższych jest na wagę złota.

Okładka płyty 'O mnie, o Tobie, o nas' Andrzeja Piasecznego
materiały prasowe

Nowe utwory będą wykonywane podczas jubileuszowej "25 Tour", która rozpocznie się jesienią 2017 i potrwa do grudnia br. Patronem trasy koncertowej jest Radio Złote Przeboje!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!