Wpadki na planie filmu "Pretty Woman"

Ciężko uwierzyć, że kultowa komedia romantyczna ma już. 27 lat. Zobaczcie, jak wyglądała praca za kulisami "Pretty Woman"!

Film miał premierę w 1990 roku - ciężko w to uwierzyć patrząc na to, jak dziś wygląda aktorka grająca w nim główną rolę - Julia Roberts. Artystka skończyła w tym roku 50 lat, jednak jej uroda jest chyba tak samo ponadczasowa, jak sam film w reżyserii Garry'ego Marshalla!

TYLKO DLA GRA! Actress Julia Roberts the attends the amfAR Gala Los Angeles in her honoer on October 13, 2017 in Beverly Hills, California. / AFP PHOTO / VALERIE MACON
AFP / EAST NEWS

Wiemy, że to trudne, ale wróćmy jednak do samego filmu :) U boku Julii Roberts grającej prostytutkę wystąpił Richard Gere, który w filmie wcielił się w rolę majętnego biznesmena. Nietrudno się domyślić, że ta z pozoru niepasująca do siebie para, z dnia na dzień staje się sobie coraz bliższa.

Warto wspomnieć, że Julia Roberts w 1990 roku otrzymała statuetkę Oscara właśnie za rolę Vivian. Nie wszystko było jednak takie idealne i na planie filmu nie zabrakło zabawnych sytuacji czy wpadek związanych ze scenografią.

Zajrzyjcie za kulisy "Pretty Woman"!

Jak wspominacie film "Pretty Woman"?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!