Lenny Kravitz zaprezentował nowy singiel "Low"

Nowy album Lenny'ego Kravitza zatytułowany "Raise Vibrations" będzie miał premierę 7 września 2018 roku. Wczoraj do sieci trafił pierwszy singiel promujący nowe wydawnictwo muzyka.

Już dzisiaj - 8 czerwca 2018 roku Lenny Kravitz w ramach europejskiej trasy koncertowej zagra jedyny koncert w Polsce w krakowskiej Tauron Arenie.

Fani muzyka mają ostatnio wiele powodów do radości. Niebawem bo 7 września 2018 roku będzie miał premierę jedenasty już studyjny album Kravitza zatytułowany "Raise Vibrations". A wczoraj do sieci trafił singiel "Low" promujący ten właśnie album.

W jednym z ostatnich wywiadów dla "Rolling Stone", Lenny zdradził, że praca nad nowym albumem nie należała do najłatwiejszych. Nie wiedział do końca, w którym kierunku powinien pójść. Miał duże problemy ze znalezieniem inspiracji. Jednak pewnej nocy nagle się przebudził i miał w głowie pomysł na pierwszy utwór. Później wszystko potoczyło się już bardzo szybko.

Ciekawostką jest fakt, że Lenny w nowym singlu wykorzystał głos Michaela Jacksona. Nie zdradził, jednak skąd pochodzą te nagrania. Lenny nigdy nie ukrywał, że jego wzorem do naśladowania był właśnie król popu. 

Tak prezentuje się tracklista albumu "Raise Vibrations":
1. We Can't Get It All Together
2. Low
3. Who Really Are the Monsters?
4. Raise Vibration
5. Johnny Cash
6. Here to Love
7. It's Enough
8. 5 More Days 'Til Summer
9. The Majesty of Love
10. Gold Dust
11. Ride
12. I'll Always Be Inside Your Soul

Ostatni album Lenny'ego Kravitza "Strut" ukazał się 23 września 2014 roku.

Wybieracie się na dzisiejszy koncert? :)

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!