Robbie Williams wystąpi podczas ceremonii otwarcia Mistrzostw Świata w Rosji

Robbie Williams wystąpi podczas ceremonii otwarcia Mistrzostw Świata w piłce nożnej w Rosji, która odbędzie się 14 czerwca 2018 roku o godz. 17:00.

Już niebawem, bo za dwa dni, 14 czerwca 2018 roku odbędzie się inauguracja mundialu 2018 w Rosji. Podczas ceremonii otwarcia MŚ wystąpi Robbie Williams! Autor takich hitów jak: "Angels", "Feel" czy "Supreme". Na scenie dołączy do niego Aida Garifullina, która jest znaną rosyjską śpiewaczką operową i solistką Wiedeńskiej Opery Narodowej.

Muzyk w komentarzu dla FIFA nie krył podekscytowania: 

Jestem bardzo szczęśliwy i podekscytowany, że wracam do Rosji z takim występem. Wiele zrobiłem w trakcie swojej kariery, ale otwarcie mistrzostw świata przed 80 tysiącami fanów piłki nożnej na stadionie i milionami przed telewizorami jest moim marzeniem z dzieciństwa.

Ciekawostką jest fakt, że artystyczna część inauguracji będzie krótsza niż zazwyczaj. Ma trwać tylko około pół godziny. Artyści, więc będą mieli niewiele czasu na popis swoich umiejętności. 

Gościem specjalnym podczas uroczystości otwarcia mundialu ma być dwukrotny mistrz świata, Ronaldo.

Pierwszy mecz polskiej reprezentacji z Senegalem odbędzie się 19 czerwca 2018 roku o godz. 17:00

W oczekiwaniu na MŚ przypomnijmy sobie oficjalny hymn mundialu 2018, którym została piosenka "Live it up", wykonywana przez Nicky Jam'a, Will Smith'a i Era Istrefi'ego.

Którą piosenkę Robbiego Williamsa chcielibyście usłyszeć podczas ceremonii otwarcia MŚ? :) 

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!