Kayah nagrała nową wersję "Supermenki" z raperem Kękę

"Supermenka" to zdecydowanie, jedna z najpopularniejszych piosenek lat 90. Utwór doczekał się niecodziennej przeróbki. W nagraniu do Kayah dołączył raper Kękę.

Wczoraj 14 czerwca 2018 roku swoją premierę miał teledysk do utworu "Supermenka 2018" w wykonaniu Kayah i Kękę. Do nagrania nowej wersji tego wielkiego przeboju z lat 90. nie doszłoby, gdyby nie projekt T-Mobile Electronic Beats POWROTY.

"Supermenka 2018" to dopiero przedsmak całego projektu i jego pierwszy etap. Jak zapowiadają twórcy pomysłu, możemy spodziewać się jeszcze co najmniej kilku znanych singli w zupełnie nowych wersjach.

Kayah o współpracy z Kękę:

Długo poszukiwaliśmy odpowiedniego rapera. Kiedy zapoznałam się z twórczością KęKę, jego historią, metamorfozą, rozwojem i przede wszystkim utworami, z których płynie mądrość, trafność spostrzeżeń, ale też wielki dystans do siebie i świata, wiedziałam że to musi być on. Ogromnie ucieszyłam się kiedy przyjął moje zaproszenie do projektu i wybrał Supermenkę. A kiedy już go poznałam w studiu, wiedziałam, że zrobimy wspólnie wyjątkową rzecz. Myślę, że intuicja mnie nie zawiodła.

Warto wspomnieć, że oryginalna wersja "Supermenki" została nagrana 20 lat temu w 1997 roku. Utwór ukazał się na bestsellerowym albumie Kayah "Zebra". W piosence wykorzystano fragmenty szlagieru Stevie'ego Wondera "I Just Called To Say i Love You", a w klipie pojawił się Ice-T, legenda amerykańskiego rapu.

Jak Wam się podoba nowa wersja "Supermenki"? :) 

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!