Robbie Williams zaszokował podczas ceremonii otwarcia Mundialu

Marcin Michałowski
15.06.2018 11:53
Robbie Williams Mundial 2018

Robbie Williams Mundial 2018 (AP/EAST NEWS)

Tak jak zapowiadaliśmy kilka dni temu Robbie Williams był gwiazdą ceremonii otwarcia Mundialu w Rosji. Nie obyło się bez skandalu.

Na scenie do autora takich hitów jak: "Angels", "Feel" czy "Supreme", dołączyła Aida Garifullina, która jest znaną rosyjską śpiewaczką operową i solistką Wiedeńskiej Opery Narodowej.

Nie obyło się jednak bez skandalu. Artysta podczas wykonywania piosenki "Rock Dj" pokazał do kamery... środkowy palec. Wywołując tym samym spore zamieszanie. Początkowo krążyły teorie, że zachował się tak, ponieważ zabroniono mu wykonać utwór "Party like a Russian", jednak najnowsze informacje mówią co innego.

A mianowicie po ogłoszeniu, że Robbie Williams wystąpi podczas ceremonii otwarcia mundialu pojawiło się wiele komentarzy mówiących, że sprzedał się Putinowi itp. Williams chcąc pokazać, że to nie prawda, wykonując piosenkę "Rock Dj" zmienił jej tekst "Most of them fleece me but I did this for free". Mówiąc tym samym wszystkim hejterom, że nie wziął za ten występ ani grosza.

Nie zmienia to faktu, że zachowanie piosenkarza zostało bardzo skrytykowane i o trasie koncertowej w Rosji może w najbliższym czasie zapomnieć.

Robbie Williams nie odniósł się jeszcze do całego zajścia.

Przypominamy, że pierwszy mecz polskiej reprezentacji z Senegalem odbędzie się 19 czerwca 2018 roku o godz. 17:00.

Jak Wam się podobała ceremonia otwarcia mundialu 2018?

Więcej o:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!