Robbie Williams wyjaśnił dlaczego pokazał "faka"

Marcin Michałowski
21.06.2018 12:33
Robbie Williams Mundial

Robbie Williams Mundial (AFP/EAST NEWS)

O zachowaniu Robbiego Williamsa podczas ceremonii otwarcia mundialu wrzało w mediach na całym świecie. Artysta w końcu zabrał głos w tej sprawie.

Autor takich hitów jak: "Angels", "Rock Dj" czy "Suprime" 14 czerwca 2018 roku wystąpił podczas ceremonii otwarcia MŚ w Rosji. U jego boku pojawiła się Aida Garifullina, która jest znaną rosyjską śpiewaczką operową i solistką Wiedeńskiej Opery Narodowej.

Nie obyło się jednak bez skandalu. Artysta podczas wykonywania piosenki "Rock Dj" pokazał do kamery... środkowy palec. Wywołując tym samym spore zamieszanie. Początkowo krążyły teorie, że zachował się tak, ponieważ zabroniono mu wykonać utwór "Party like a Russian" lub że chciał w ten sposób pokazać hejterom, że nie sprzedał się Putinowi.

Tak piosenkarz tłumaczy swoje zachowanie:

W całym zajściu istotnym było, żeby nie wywołać skandalu międzynarodowego. Wiecie co? Jakoś mi się to udało. Byłem pod ogromną presją, nie wiedziałem jak odliczyć pół minuty, więc odliczyłem jedną minutę. Nie mam do siebie zaufania. Czasem nie wiem, co robię. Moim planem było zaśpiewanie wszystkiego jak należy i nie przewrócenie się. W 99% się udało. Mam pustkę w głowie. Pojawiła się jakaś blokada między moim ciałem a rozumem. Po 5 minutach zapytałem sam siebie, czy faktycznie to zrobiłem.

Po tych słowach nadal nie do końca wiadomo, co sprowokowało Williamsa do takiego zachowania. O trasie koncertowej w Rosji może w najbliższym czasie na pewno zapomnieć.

Przypominamy, że drugi mecz polskiej reprezentacji z Kolumbią odbędzie się 24 czerwca 2018 roku o godz. 20:00.

Co sądzicie o takim tłumaczeniu?  

Więcej o:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!