Paul McCartney w samochodzie zaśpiewał największe hity The Beatles

Marcin Michałowski
22.06.2018 11:30
Paul McCartney Carpool Karaoke

Paul McCartney Carpool Karaoke (Youtube (kadr z filmu Paul McCartney Carpool Karaoke))

Możecie sobie wyobrazić emocjonalny duet do piosenki "Let It Be" w Waszym samochodzie z jego autorem? James Corden miał to szczęście, zaśpiewać z legendą - Paulem McCartneyem.

W ostatnim odcinku Carpool Karaoke, który miał premierę w czwartek 21 czerwca 2018 roku, mogliśmy zobaczyć jednego z członków zespołu The Beatles - Paula McCartneya. Artysta wziął prowadzącego na wycieczkę po swoim rodzinnym Liverpoolu. Była to bardzo sentymentalna podróż dla McCartneya. Zatrzymali się między innymi w domu, w którym dorastał i w którym wraz z Johnem Lennonem napisali ich kultowe utwory.

W trakcie przejażdżki mogliśmy usłyszeć największe przeboje zespołu The Beatles takie jak: "Hey Jude", "Let It Be" czy "Penny Lane".

"Carpool Karaoke" jest cyklem mini koncertów w samochodzie, wymyślonym przez producentów The Late Late Show Jamesa Cordena. Prezenter zaprasza na przejażdżkę największe sławy ze świata show-biznesu. Jego gośćmi byli między innymi: Britney Spears, Adele, Madonna, Jennifer Lopez, Elton John, Michelle Obama czy Steve Wonder.

Paul McCartney zapowiedział ostatnio premierę swojego osiemnastego! solowego albumu "Egypt Station", który ujrzy światło dzienne 7 września 2018 roku. Wydawnictwo promują dwa single "I Don't Know" oraz "Come On To Me". 

Ostatni album McCartneya "New" ukazał się w 2013 roku.

Lubicie wracać do piosenek The Beatles

Więcej o:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!