Cher w wieku 9 lat uciekła z domu i ukradła konia

Marcin Michałowski
26.06.2018 13:31
Cher's secret criminal past sounds terrifying - BBC

Cher's secret criminal past sounds terrifying - BBC (Youtube (kadr z filmu Cher's secret criminal past sounds terrifying - BBC))

W programie The Graham Norton Show artystka zdradziła, że była bardzo niegrzeczną dziewczynką.

Cher aktualnie jest w trasie promocyjnej film "Mamma Mia! Here We Go Again!", który trafi na ekrany kin 27 lipca 2018 roku. Artystka odwiedziła ostatnio wiele programów telewizyjnych. Pisaliśmy o tym, jak w programie Jamesa Cordena postanowiła zjeść krowi język, by uniknąć odpowiedzi na krepujące pytanie.

Do swojego show zaprosił ją również Graham Norton. U niego obyło się bez niesmacznych gier, jednak Cher zdradziła kilka ciekawostek ze swoich młodzieńczych lat. Jak sama przyznała, jako dziewięciolatka zrobiła więcej szalonych rzeczy niż jako nastolatka!

72-letnia legenda muzyki swoją historię rozpoczęła od życiowej rady, którą dała jej matka, brzmiała ona tak - Jeśli to, co się kiedyś wydarzyło, nie ma wpływu na Twoje życie po pięciu latach, to nie warto tym się przejmować. - według tej dewizy artystka żyje do dzisiaj. 

Byłam bardziej szalona w wieku dziewięciu lat niż jako nastolatka. Uciekłam z domu, ukradłam konia, wskoczyłam na frachtowiec i uciekałam aż moja przyjaciółka nie zaczęła płakać za matką.

Prowadzący zapytał Cher, jak wróciła do domu. Artystka odpowiedziała zawstydzona, że również zadzwoniła po swoją mamę.

W dalszej rozmowie Norton pokazał zdjęcie z zatrzymania piosenkarki przez policję. Gwiazda stanowczo stwierdziła, że fotografia pochodzi z jej albumu szkolnego i została przerobiona przez jeden z portali plotkarskich. Sama stwierdziła, że jest to zabawne i postanowiła nic z tym nie robić.

Cher jednak miała na swoim koncie kontakt z więzieniem. W wieku jedenastu lat nauczyła się prowadzić samochód. Pewnego razu wraz z przyjaciółmi pojechała na kręgielnię. Auto prowadził chłopak jej koleżanki. Gdy przyjechali na parking, poprosił je aby poczekały w aucie, bo on musi wejść na chwilę do środka. Tylko ta chwila się wydłużała coraz bardziej i koleżanka powiedziała do Cher - Ty przecież umiesz prowadzić! Jedźmy po coś do picia. - i tak tez zrobiły.
Gdy podjechały pod restaurację, zostały zatrzymane do kontroli i trafiły na kilka godzin do więzienia.

Jesteście zaskoczeni? :) 

Więcej o:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!