Kto lepszy - legenda rocka czy król popu?

Macie coraz mniej czasu na zdecydowanie.

Pewnie nie raz zdarzyło się Wam pokłócić ze znajomymi czy rodziną o to, jaki numer jest najlepszym kawałkiem wszech czasów? Z pomocą przychodzi Wam Marek Niedźwiecki. Legenda polskiego radia - Marek Niedźwiecki - wytypował ponad 500 piosenek, które mogą uzyskać status Topu Wszech Czasów. Tylko od Was zależy, której się to uda.

 

Niezłomna trójka

Przed nami już trzecie głosowanie na antenie Radia Złote Przeboje. Jak do tej pory pierwsze trzy miejsca były okupowane przez Dire Straits, Led Zeppelin i Queen. Czy tak będzie i w tym roku? (Tutaj zobaczysz archiwalne notowania)

 

 

Michael Jackson wskoczy na podium?

Dużym zagrożeniem dla żelaznej trójki jest Michael Jackson. Śmierć króla popu sprawiła, że jego piosenki po raz kolejny święcą triumfy na listach przebojów. Już w poprzednich latach całkiem nieźle radził sobie "Billie Jean", więc może tym razem mu się uda?

  

Reszta też ma szanse

A co z takimi wykonawcami jak Guns n' Roses, Metallica, U2, Pink Floyd czy Depeche Mode. Czyżby oni nie zasługiwali na miejsce w pierwszej trójce?

 

Wszystko zależy od Was. Na Top Wszech Czasów możecie głosować do 21 grudnia, do 23.59. 100 najlepszych numerów zostanie puszczone już 26 i 27 grudnia między 10 a 15.

 

 

GŁOSOWAĆ MOŻNA TUTAJ

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!