La Toya Jackson wystąpi w Warszawie

Siostra zmarłego króla pop przyjedzie do Warszawy, aby wraz z polskimi gwiazdami świętować Sylwestra w rytm przebojów Michaela.

 

La Toya Jackson nie jest może tak znana ze swoich wokalnych umiejętności jak jej brat, ale będzie wspierała polskie gwiazdy w czasie Sylwestra pod chmurką na warszawskim Placu Konstytucji. Gwiazda przyjęła zaproszenie od producentów komedii "Ciacho" w rezyserii Patryka Vegi.

 

Motywem przewodnim tej imprezy będą piosenki ikony popkultury Michaela Jacksona. Nie ma go już z nami i pomyśleliśmy że obecność jego siostry pomoże nam przypomnieć klimat jego koncertów - mówi Patryk Vega.

 

Oprócz niej zobaczymy Edytę Górniak, Urszulę, MUŃKA, Macieja Maleńczuka, Andrzeja Piasecznego, Stachurskiego, czy zespół Lady Pank, a także wykonawców z zagranicy ? Shauna Bakera wspólnie z Maloy oraz September.

 

Koncert rozpocznie się o godz. 20.00 i trwać będzie co najmniej pięć i pół godziny. Na ubiegłorocznej imprezie bawiło się ponad 100 tys. osób, a dzięki transmisji telewizyjnej stołecznego Sylwestra oglądało prawie 13,5 mln widzów w całej Polsce.

 

Chcielibyście zobaczyć ją na żywo?

 


źródło: mat. prasowe

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!