Lech Kaczyński lansuje się w kalendarzu

Na każdy miesiąc inne zdjęcie.

 

Taki kalendarz ro dopiero coś! Kancelaria Prezydenta wydała specjalną edycję kalendarza. Nic w tym specjalnego, ale nie do końca. Każdy miesiąc ilustruje inne zdjęcie Lecha Kaczyńskiego.

 

Wiadomości Gazeta.pl piszą:

Styczeń ilustruje zdjęcie uśmiechniętej prezydenckiej pary w międzynarodowym towarzystwie, W lutym prezydent odbiera honory w Mongolii. W kwietniu występuje wśród dzieci w strojach ludowych. Najmłodsi (w hełmach strażaków) towarzyszą prezydentowi także w czerwcu ("Dzień Dziecka w Pałacu Prezydenckim") oraz wrześniu ("Dożynki prezydenckie w Spale"). Maj i wizyta w Watykanie - prezydent przekazuje Benedyktowi XVI album ze zdjęciami wojennych zniszczeń miasta. Jest też seria państwowych uroczystości: Lech Kaczyński z żołnierzami - to maj i sierpień. Październik ozdabia Maria Kaczyńska w stroju gejszy, listopad - prezydent całujący szablę. W podpisie: "90. rocznica odzyskania Niepodległości".

Niestety, kalendarz nie trafi w ręce "zwykłych" śmiertelników. Te wyjątkowe kalendarze zostały rozesłane do samorządów, czyli marne szanse, że spędzicie rok z Lechem Kaczyńskim...

 

 

Więcej znajdziecie TUTAJ

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!