Piotr Kupicha w Złotych Przebojach na Dzień Dobry QUIZ

aga
26.01.2010 06:00

KAPIF.PL/KAPIF

Słuchajcie na antenie, a u nas przecztajcie kilka ciekawostek!

 

Na wstępie kilka słów o liderze Feela.

Urodził się 16 Marca 1979 roku w Katowicach. Choć przyszły lider Feela ukończył Śląskie Techniczne Zakłady Naukowe, swoją przygodę z muzyką zaczął dość wcześnie, bo w wieku 16 lat, kiedy to zakupił swoją pierwszą gitarę. Rok później w 1996 założył zespół Ragabash, charakteryzujący się ciężkim brzmieniem. rawdziwy debiut przyniósł zespół Sami, z którym nagrał dwie płyty i stworzył wiele przebojów.  Pamiętacie "Lato 2000"? Tak, trak - to właśnie oni. Największym sukcesem zespołu było zdobycie Super Jedynki za "Debiut Roku" na festiwalu w Opolu w 2001 roku.

 

 

Obecnie Piotr Kupicha jest liderem zespołu Feel, który powstał w maju 2005 roku. Na 44. Międzynarodowym Sopot Festiwal w 2007 roku grupa zdobyła nagrodę Bursztynowego Słowika oraz Słowika Publiczności za piosenkę "A gdy jest już ciemno". Cała Polska ją śpiewał! Tele Tydzień przyznał Feelowi Telekamerę 2008.

 

 

Prywatnie Piotr Kupicha ma żonę Agatę oraz dwóch synów Pawełka i Adasia. Uwielbia jazdę szybkim samochodem i chodzenie po górach (posiada kartę taternika). Jest także instruktorem rekreacji ruchowej - specjalizuje się we wspinaczce skałkowej - oraz trenerem outdoor.

Więcej o:
Komentarze (3)
Zaloguj się
 • avatar

  maniutka1981

  Oceniono 9 razy 9

  Oto mój wynik quizu : 7 poprawnych, 5 niepoprawnych odpowiedzi - "Poszło Ci całkiem dobrze i prawdopodobnie nieźle znasz kawałki Feela"- tak oświadczył mi komputer.. haha.. Cała prawda mojej wiedzy o Piotrze K. i zespole Feel ;) Całkiem, całkiem, prawda!? ;) Wcale! - nie jestem z siebie zadowolona.. :((

 • avatar

  minka2

  Oceniono 4 razy 2

  odpowiedziałam na wszystkie pytania poprawnie,bardzo lubie zespuł Feel pozdrawiam

 • avatar

  minka2

  Oceniono 3 razy 1

  długi czas miałam piosenkę Feel jako dzwonek w komurce pozdrawiam...........

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!