Złote Przeboje na Dzień Dobry to idealna muzyka na rano!

aga
08.02.2010 19:30
Dwupłytowa kompilacja najlepszych utworów, które pomogą bez problemu wstać z łóżka nawet o 6 rano!

Na dwóch płytach znalazło się aż 39 znakomitych nagrać - od aktualnych zagranicznych przebojów ze szczytów list jak Lady Gaga, Pixie Lott czy Pink, do rodzimych hitów ostatnich miesięcy w wykonaniu Kasi Kowalskiej, Afromental czy zespołu PIN.

 

Sami zobaczcie:

 

CD1

 

1. Lady Gaga - Paparazzi

2. Pixie Lott - Cry Me Out

3. ANIA - NIGDY NIE MÓW NIGDY

4. Jem - It's Amazing

5. BRITNEY SPEARS - OUT FROM UNDER

6. MARIA MENA - ALL THIS TIME (PICK-ME-UP-SONG)

7. AFROMENTAL - RADIO SONG

8. KASIA KOWALSKA - MASKARADA

9. Melanie Fiona - It Kills Me

10. James Morrison, Nelly Furtado - Broken Strings

11. LENKA - TROUBLE IS A FRIEND

12. ŁUKASZ ZAGROBELNY - JESZCZE O NAS

13. PLASTIC - LAZY DAY

14. MATT DUSK - GOOD NEWS

15. IRA - TO, CO NA ZAWSZE

16. MIKA - Relax

17. Ronan Keating - Time After Time

18. EWA FARNA - DMUCHAWCE LATAWCE WIATR

19. SHAKIRA - SHE WOLF

20. The Killers - Human

CD2

 

1. P!NK - FUNHOUSE

2. A-HA - FOOT OF THE MOUNTAIN

3. COLBIE CAILLAT - FALLIN' FOR YOU

4. KASIA KOWALSKA - SPOWIEDŹ

5. James Morrison - Please Don't Stop The Rain

6. CHRIS CORNELL - PART OF ME

7. OH LAURA - RELEASE ME

8. Pin - Konstelacje

9. BOB SINCLAR - LOVE GENERATION

10. PIXIE LOTT - MAMA DO (UH OH, UH OH)

11. FORMACJA NIEŹYWYCH SCHABUFF - ŁAWKA

12. AFROMENTAL - PRAY 4 LOVE

13. POLA - BRACKENBERRY LANE

14. Sasha Strunin - To nic Kiedy płyną łzy

15. Taylor Swift - Love Story

16. Lutricia McNeal - You Showed Me

17. Kayah - JAK Skała

18. YOHANNA - IS IT TRUE?

19. Nelly Furtado - Manos Al Aire


Płytę znajdziecie w sklepach muzycznych w całej Polsce!

 

 

Więcej o:
Komentarze (41)
Zaloguj się
 • avatar

  krzys_bydzia

  Oceniono 28 razy 999987

  Słuchaj cybuś... byłem miły, ale już przestałem. Jeśli jeszcze raz zobaczę że jakikolwiek komentarz w tym wątku spadnie do ponad -10, to wiedz że zgłoszę to gdzie trzeba. Dla mnie to nie problem skontaktować się z odpowiednią osobą z policji, która takich jak Ty bez problemu wyłapuje. Daruj więc sobie podbijanie punktów, zaniżanie moich, odgrażanie się sądem oraz donosami do administracji. Jesteś Trollem, nikt nawet nie wie jak się nazywasz. A ja jestem człowiekiem i sobie na takie zachowanie NIE POZWOLĘ! A więc krótka piłka!

 • avatar

  krzys_bydzia

  Oceniono 42 razy 1335

  Zadzwonię zaraz do Agory i zrobią z Tobą porządek... chcesz tego? Aaa i zmień obrazek, bo wymiotować się już chce gdy oglądam tego żałosnego rycerzyka z jakiejś gry ;(

 • avatar

  krzys_bydzia

  Oceniono 35 razy 984

  Proszę Admina, ale TYLKO o to aby pousuwał z tego wątku zbędny syf!! Nie ja go zacząłem, ale fakt że sam również napisałem zbyt dużo. Myślę że wyczyszczenie tego wątku byłoby dobrym pomysłem. Cała ta dyskusja wg mnie jest niesmaczna i nic nie wnosząca. A płyta jak płyta - ma swoje lepsze i gorsze piosenki. Poza Marią Meną i Ronanem Keatingiem nie widzę nic szczególnie niedobrego... A co do Cyborkga - moje zdanie znacie, to może nie przestępca, ale spec od przekrętów na pewno!

 • avatar

  krzys_bydzia

  Oceniono 79 razy 984

  Nie, nic nie będę usuwał znany sieciowy krętaczu!! Jesteś znaną powszechnie internetową pchłą, zakompleksioną, zamkniętą w 4 ścianach nie wychodzącą w ogóle do ludzi!! Nie masz żadnych możliwości, Twoja choroba doprowadziła że wyżywasz się w necie gdzie się da. A sprawę to może założyć człowiek odpowiedzialny za playlistę, któremu groziłeś w wątku o klasyce, pokazać Ci? No to zamilknij, a za dnia poszukaj w necie jakiegoś terapeuty...

 • avatar

  krzys_bydzia

  Oceniono 62 razy 983

  Zrobimy test... jeśli ten post spadnie do -(minus) kilkudziesięciu punktów, to będzie na 100 % pewne że cyborkg shakował stronę ZP, a wtedy ban dla tego użytkownika to jedyne wyjście aby ratować witrynę ZP... Ale pewnie koleś nie jest taki głupi i celowo nic z tym postem nie zrobi - tak czy inaczej, widać że ktoś hakuje stronę!! Bo sorry - aby post spadł w 10 minut do -90?...

 • avatar

  krzys_bydzia

  Oceniono 177 razy 900

  Właśnie przeglądnąłem internet poszukując wyrazu "cyborkg" i szybko przekonałem się, że to dość znany trol i przestępca sieciowy!! Radio ZP powinno go w trybie natychmiastowym zbanować, bo koleś ten może przysporzyć wielu problemów. Jego działanie trwa już od kilku dobrych lat i nigdy się dobrze nie kończyło. To przestępca, który bezkarnie oszukuje i robi przekręty w necie!!

 • avatar

  Gość: Gość

  Oceniono 351 razy 680

  Hmmm ktoś tutaj sztucznie podbija posta tego gnoja cyborkga, a zaniża celowo wszystkie inne posty... pewnie on sam to robi, w końcu wszyscy wiemy że cyborkg to zakała tego forum i śmieć!!

 • avatar

  krzys_bydzia

  Oceniono 35 razy 666

  No cybuś.. jakim programem to robisz, powiedz. :) Jak to się stało że nagle z 10 plusów zrobiło się 100? Ile masz lat maniaku? Zamiast usiłować zniszczyć moją i fanów Radia ZP działalność na forum, lepiej napisz ile gier w życiu przeszedłeś :) Zaszyj się w jakimś osobnym wątku i pisz o grach a nie o muzyce. To moje ostatnie ostrzeżenie w tej sprawie... :\ Potem już nie będę pisał, a działał.

 • avatar

  chiro

  Oceniono 9 razy 94

  no tak... w tym kraju zwłaszcza w internecie ktoś musi rzucić jakąś Gość Niezgody ;)Uprzedzając następne "Gości" w stylu "Daruj Sobie te debilne wypowiedzi ćwierć inteligencie" - daruję sobie... ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!