Walentynki w Złotych Przebojach!

Zaczynamy już dzisiaj!

 

Wiemy, że Walentynki wypadają w tym tygodniu w niedzielę, więc my postanowiliśmy zacząć już w piątek i to od samego rana!

 

- W Złotych Przebojach na Dzień Dobry "Końskie zaloty" - stawiamy na śmiech i zabawę, więc wstańcie z nami!

 

- Asia Kruk już po 10 podpowie o panom, co robić, by w Walentynki nie zaliczyć wpadki, a wybranka ich serca była zadowolona.

 

- U Jarka Budnika będziecie mieli szansę zdobyć zestawy filmów na DVD. Jak? Wystarczy zamówić życzenia dla ukochanej osoby i jeśli ona zgadnie, że to od ciebie, dostajecie filmy. Oczywiście przewidziane są też nagrody pocieszenia w postaci naszych składanek "Złote Przeboje na Dzień Dobry"


- Piotr Sworakowski w trakcie Listy Radia Złote Przeboje będzie miał dla Was bilety na wyjątkowy walentynkowy koncert "Walentynki z The Beatles" w Sali Kongresowej.

 

Oczywiście nie zabraknie niespodzianek, nagród i dużej dawki dobrego humoru!

 

 


 

 

Sobota to czas dla Was. Dzwońcie, piszcie i opowiadajcie nam o swoich walentynkowych przygodach, wpadkach i uniesieniach. Może próbowaliście się oświadczać w Dzień Zakochanych, a może zdarzyło się Wam coś, o czym chcecie zapomnieć? Będziemy mieli dla Was nasze płyty "Złote Przeboje na Dzień Dobry".

  

A już niedzielę wyjątkowa okazja do... ZARĘCZENIA SIĘ na antenie Radia Złote Przeboje. Nosisz się z zamiarem poproszenia ukochanej o rękę? Słuchaj nas, a może w Twoje ręce (a dokładnie ręce przyszłej narzeczonej) trafi pierścionek z brylantem firmy Diamor!

 

Jeśli chiałbyś/-ałabyś oświadczyć się na antenie napisz na adres kontakt@zloteprzeboje.pl. W tytule wpisz "Zaręczyny", a w treści coś o sobie i swojej ukochanej/swoim ukochanym (jacy są, dlaczego myślisz o zaręczynach, dlaczego akurat tę osobę wybrałeś/-aś).

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!