Marcin Mroziński jedzie na Eurowizję!

aga
15.02.2010 09:30

KAPIF.PL/KAPIF

Piosenka "Legenda" będzie naszym reprezentantem w Oslo!

 

Wczorajszy wieczór to nie tylko walentynkowe wypady do kina, lecz również dowiedzieliśmy się, kto będzie reprezentował Polskę na festiwalu Eurowizja. Spośród 10 wykonawców, poruszających się w odmiennych stylach muzycznych, widzowie wybrali propozycję Marcina Mrozińskiego.

 

Wynik można było przewidzieć. Wśród ogłoszonych kilka tygodni temu kandydatach nie znalazło się nazwisko Mrozińskiego, choć jego piosenka zdaniem wielu najlepiej nadawała się na ten konkretnie festiwal. Internauci wywołali burzę i prawdopodobnie właśnie dlatego młody wokalistka jako ostatni dostał "dziką kartę" i dołączył do grona uczestników.

 

Przyznam szczerze, że również stawiałam na tę właśnie piosenkę, więc tym chętniej będę śledziła jej poczynania na Eurowizji. Może tym razem uda się odnieść sukces... Jak sądzicie?

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (3)
Zaloguj się
 • avatar

  Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Tragedia!

 • avatar

  figazmakiem

  0

  Patrząc na tendencje festiwalowe ostatnich lat to nasz kandydat jest trafiony w dziesiątkę. Szkoda, że nie śpiewa po polsku. Bo ta łamana angielszczyzna może mu zaszkodzić :-/

 • avatar

  Gość: Gość

  0

  Piosenka fajna....ale dlaczego taka podobna do piosenki,ktora wygrala w tamtym roku eurowizje(Alekxander Rybak) ???, przydałby sie inny klimat i wątpię czy taka podobna nuta wygra ponownie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!