Niewierna Amy Winehouse bez męża

Blake-Fielder Civil odwołał ponowny ślub z Amy Winehouse.

Przypomnijmy, że małżeństwo rozpadło się w 2009 roku z powodu domniemanej zdrady piosenkarki, jednak wkrótce po rozwodzie byli małżonkowie powrócili do siebie i szybko zachciało im się pójść do ołtarza po raz kolejny. Najwyraźniej jednak historia zatoczyła koło, bo Civil właśnie odwołał zaślubiny po tym, jak Winehouse została sfotografowana podczas zbliżeń z sąsiadem.

- Blake miał już podejrzenia co do tego sąsiada, a gdy pojawiły się te zdjęcia, doszło do konfrontacji pomiędzy nim i Amy - wyjaśnił informator "Daily Star". - Teraz Blake jest kompletnie załamany. Był przekonany, że tym razem już będą na zawsze razem, ale teraz już w to nie wierzy i przeniósł się do Sheffield na terapię odwykową. Zanim wyjechał, pokłócił się z Amy - miał się do niej właśnie wprowadzać i rozmawiali nawet o dzieciach, a ona nawet nie próbowała go przekonać, że ich związek ma szanse. Dzwoniła potem do niego kilka razy, ale nie odbierał.

Dyskografię Amy Winehouse zamyka płyta "Back to Black" z października 2006 roku. Artystka już od dłuższego czasu pracuje nad nowym dziełem.

 

źródło: megafon.pl

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!