Mark Knopfler - przeżyj to jeszcze raz w Radiu Złote Przeboje!

agata
02.07.2010 15:31

fot. www.markknopfler.com

Już dziś Mark Knopfler wystąpi na żywo we Wrocławiu, zaraz po koncercie LIVE włącznie Radio Złote Przeboje!

 

Ma ponad 70 gitar, doktorat z muzyki oraz sentyment do Polski, do której wraca już po raz piaty!


MARK KNOPFLER jeden z najzdolniejszych gitarzystów świata już dziś wystąpi we Wrocławiu! Włącz Radio Złote Przeboje - dla Ciebie przedłużymy ten koncert!!

 

Już dziś po 21 usłyszysz największe przeboje Marka Knopflera i Dire Straits - LIVE!

 

Komentarze (3)
Zaloguj się
 • avatar

  maniutka1981

  Oceniono 7 razy 7

  Cudowna, cudowna audycja... dziękuję całej Redakcji Radia i Elvisowi za piękny wieczór z Markiem Knopflerem:-))) A miało mnie dzisiaj nie być w domu i nawet już byłam w drodze... włączyłam radio, przełączyłam na ZP i... Zadzwoniłam do przyjaciół, że mnie nie będzie. Wróciłam do domu i z moją Mamuś, wtopiłyśmy się w jego muzykę, którą obie uwielbiamy. Jego utwory, są muzyką duszy, które pobudzają w nas wyobraźnię. Jeśli zaś chodzi o grę na gitarze... On na niej nie gra, a śpiewa. Szkoda, że tylko do 23-ciej... bo później to już tylko, co któraś Jego piosenka leciała. Takie programy powinny być częściej... podpisujemy się każdą ręką, a jak będzie trzeba to i nogami. A teraz idę popłakać w "kącie" po tym uroczym przeżyciu, zwłaszcza m.in. po utworku "Why worry";)))

 • avatar

  Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  wooow!Ja mieszkam od 8 lat w Stanach(Aspen Kolorado) i od zawsze slucham Marka Knoplfer.Slucham roznej muzyki ale co kilka dni wracam zawsze do niego,kocham tego faceta i jego cudowne gitary.On jest najlepszy i muzyka i teksty utworow tak glebokie,prawdziwe lecz niebanalne jak to dzisiaj sie slyszy. hmm Jestem dobrze po 40-tce ale i moj 11 letni synek i jego dorosli bracia ,slowem wszyscy go kochamy tylko czemu nie ma jego koncertow tutaj?

 • avatar

  Gość: Gość

  0

  Mark wraca po raz czwarty, tyle że z piątym koncertem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!