Boysbandy - wczoraj i dziś [część 3]

05.08.2010 15:20
Dziś przedstawiamy Wam New Kids On The Block.

 

New Kids On The Block powstali w 1984 roku. Grupę powołał do życia Maurice Starr, po rozpadzie stworzonego przez siebie zespołu R'n'B New Edition. NKOTB mieli być ich "białą wersją".

 

Starr wyszukał członków zespołu wśród nastolatków bawiących się na ulicach Bostonu. Po kolei do formacji dołączali Donnie Wahlberg, Danny Wood, bracia Jordan i Jonathan Knight oraz Joey McIntyre.

 

Pomimo, że początkowo chłopcy nie zdobyli rozgłosu, a ich pierwszy album przeszedł bez echa, Maurice nie zrezygnował z bycia ich menadżerem. Widział w nastolatkach potencjał i jak się okazało, przeczucie go nie zawiodło.

Wraz z drugą płytą przyszła niebywała popularność. Młode dziewczyny oszalały na ich punkcie!

 

Sukces przypieczętowali wydaniem singla "Step by step". Po jego wydaniu, chłopcy zostali okrzyknięci mianem najbardziej pracowitych dzieciaków showbiznesu.

 

Teledysk do tego kawałka prezentujemy poniżej:

 

 

 

W połowie lat 90' chłopcy zbuntowali się przeciwko swojemu menadżerowi, którego pomysłom musieli się podporządkowywać.  W 1994 roku wydali płytę "Face the music", którą w całości skomponowali sami. Album zyskał, co do tej pory się nie zdarzyło, uznanie krytyków, ale za to nie spodobał się fanom. W tym samym roku zespół rozpadł się.

 

Nastolatkowie z NKOTB dorośli i każdy z nich chciał pójść własną drogą.

 

 

Jonathan Knight w 1993 roku przeżył załamanie nerwowe i przez 3 lata walczył z depresją. W końcu założył firmę handlującą nieruchomościami i rozpoczął życie z dala od muzycznego rynku.

 

Jego brat Jordan Knight kontynuował muzyczną karierę. Wydał 3 solowe albumy, które całkiem nieźle się sprzedawały.

 

Joey McIntyre śpiewał na Broadwayu, grywał w filmach oraz zatańczył z gwiazdami... W międzyczasie udało mu się też nagrać aż 5 solowych albumów.

 

Danny Wood zwany "Bad boy'em" także próbował dalej nagrywać i tworzyć, ale oprócz tego wybrał też rozsądną pracę jako kierownik w firmie turystycznej.

 

Donnie Wahlberg poszedł w ślady swojego brata Marka Wahlberga i wybrał karierę aktora. Wystąpił w wielu filmach. Ostatnio w obrazie z Robertem De Niro i Alem Pacino.

 

 

 

Po latach ścieżki chłopaków z New Kids On The Block ponownie się połączyły. W 2008 roku doszli do porozumienia i w tym samym składzie, co sprzed lat powrócili na scenę muzyczną.

 

Oczywiście najbardziej zapracowani nastolatkowe showbiznesu troszkę się postarzeli, ale jak widać na załączonym niżej obrazku są młodzi duchem i ... ubiorem:

 

 

 


Komentarze (3)
Zaloguj się
 • avatar

  Gość: Gość

  0

  jak cie to nie interesuje to po co głos zabierasz.

 • avatar

  Gość: Gość

  Oceniono 9 razy -1

  człowieku po co ty tam siedzisz i udajesz didżeja. te piosenki które zapowiadasz znamy na pamięć. lepiej powiedz coś ciekawego a nie tytuły piosenek. a jak nie to spadaj. cały tydzień nadajecie to chociaż we weekendy zamknijcie się i dawajcie ale wyłącznie te złote.

 • avatar

  Gość: Gość

  Oceniono 4 razy -2

  suck satan's goat cock! owrrrrrmmmmmm!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!