Nowości w Radiu Złote Przeboje

Sprawdźcie czym zaskakujemy Was jesienią!

 

We wrześniu na antenie Radia Złote Przeboje pojawiają się nowe programy oraz odświeżone wersje dotychczasowych audycji, a także specjalny konkurs dla słuchaczy.


Już w najbliższą sobotę 4 września od godziny 10, usłyszycie pierwsza odsłonę nowego programu Marzeny Rogalskiej "Rodzinne śniadanie w Radiu Złote Przeboje". Gośćmi prowadzącej będą znane rodziny, m.in. muzyków i aktorów, które opowiedzą domowe historie i anegdoty. W pierwszym wydaniu "Rodzinnego śniadania" Marzena Rogalska porozmawia z wokalistką zespołu Bajm Beatą Kozidrak, jej mężem i córką - Kasią.

 

Codziennie o godz. 15.15 w Radiu Złote Przeboje możecie usłyszeć koncertowy utwór wybrany przez Andrzeja Krzywego i gościa niedzielnej audycji jako przedsmak niedzielnego programu "Krzywy LIVE"!


Już dziś od 18 zupełnie nowe, odświeżone wydanie Listy Przebojów Radia Złote Przeboje. Piotr Sworakowski prezentować będzie 20 najgorętszych piosenek tygodnia wybranych oczywiście przez słuchaczy Radia Złote Przeboje!

 

Od poniedziałku 6 września rozpoczynamy muzyczną zabawę "Złote za Przeboje", w której do zdobycia wielkie pieniądze!

 

Nowy głos pojawiający się na antenie między 14, a 18, to Tomek Wozik Woźniak, który zapewni Wam najlepszą rozrywkę i umili czas najlepszymi przebojami.

 

 

A to jeszcze nie koniec zmian w Radiu Złote Przeboje! Przygotowaliśmy dla Was to, co lubicie najbardziej - muzykę, którą kochacie, świetną rozrywkę i zabawę w gwiazdorskiej obsadzie! Już wkrótce zaprosimy do słuchania kolejnych nowości!


SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!