Nowy początek The Black Eyed Peas

Wkrótce do sprzedaży trafi nowy album zespołu pt. "The Beginning"!

 

- Płyta nawiązuje do tego, co obecnie dzieje się na świecie - wyjaśnia Will.I.Am. - Jest symbolem królujących nowych technologii i wynalazków, wirtualnej rzeczywistości, techniki 3D czy trójwymiarowego wideo. Odnosi się również do utworów, które kiedyś lubiliśmy, a z którym teraz eksperymentujemy nadając im zakręcone, szalone rytmy.


Singlem promującym nowe wydawnictwo będzie "The Time(The Dirty Bit)", w którym usłyszymy doskonale znany sampel z piosenki "(I've Had) The Time Of My Life" znanej z filmu "Dirty Dancing".

- Piosenka jest symbolem najwspanialszego okresu naszego życia - wyjaśnia Fergie. - Objechaliśmy właśnie z koncertami cały świat. Graliśmy na stadionach wypełnionych naszymi fanami. Po koncertach chodziliśmy do klubów, gdzie mogliśmy się z nimi spotkać. Trudno zapomnieć tak wspaniałe chwile.

Wydawnictwo które na sklepowe półki trafi 30 listopada,  będzie dostępne w kilku wersjach :standardowej CD, deluxe zawierająca trzy dodatkowe utwory, w postaci płyty analogowej oraz dwupłytowej edycji zawierającej 20 piosenek z "The Beginning" oraz "The Best of The E.N.D".

Poprzednia płyta Amerykanów, "The E.N.D.", pochodzi z czerwca 2009 roku.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!