Polak we francuskim tańcu z gwiazdami

17.02.2011 11:20
Matt Pokora - ulubieniec wszystkich dziewcząt i pań - wystąpił w niedzielnym odcinku

Matt Pokora - ulubieniec wszystkich dziewcząt i pań - wystąpił w niedzielnym odcinku "Tańca z gwiazdami". Podczas występu towarzyszyła mu grupa taneczna Volt. Już teraz możecie zobaczyć zdjęcia z show francuskiego przystojniaka a już niedługo, tylko na Plotku ekskluzywny wywiad z Mattem Pokorą...

Prawie 5 milionów widzów obejrzało debiut Matta Pokory we francuskiej edycji "Tańca Z Gwiazdami".

 

Matt i jego australijska partnerka Katrina zachwycili telewidzów quickstepem  i zakwalifikowali sie do kolejnego odcinka!

 

Matt Pokora, a właściwie Matthieu Tota, jest francuskim piosenkarzem, tancerzem i aktorem. Matt urodził się 26 września 1985 roku we Francji, jednakże jego dziadkowie od strony ojca są Polakami, stąd więc charakterystyczny dla nas pseudonim.

 

Pierwsze sukcesy w przemyśle muzycznym zaczął odnosił z formacją Linkup, którą utworzył po zwycięstwie w programie Popstars wraz z dwoma pozostałymi laureatami. Grupa zdążyła nagrać i wydać tylko jeden krążek oraz trzy single, ponieważ w 2004 roku Matt rozpoczął karierę solową. Jak dotąd artysta może się pochwalić pracą z takimi producentami jak Timbaland czy Ryan Leslie, czego efektem są cztery albumy studyjne. Najnowszy to wydany 23 sierpnia poprzedniego roku Mise À Jour.

 

Matt Pokora

 


Matt znany jest również z udziału w wielu programach telewizyjnych. Mogliśmy go oglądać między innymi w Po prostu tańcz z Gwiazdami, a także gościnnie w polskiej edycji Tańca z gwiazdami, Dzień Dobry TVN oraz Fabryce Gwiazd. Kilka dni temu mieliśmy okazję obserwować jego debiut w Danse Avec Les Stars.

 

Danse Avec Les Stars to francuska wersja Tańca z Gwiazdami, która miała swoją premierę 12 lutego. Oprócz Pokory w pierwszej edycji tańczą między innymi Adriana Karembeu, Jean-Marie Bigard oraz David Ginola. Finał programu przewidziany jest na 12 marca, a Matt oraz Katrina Patchett, zdobywając drugie miejsce w klasyfikacji punktowej pierwszego odcinka, są jak na razie mocnymi faworytami do wytańczenia sobie zwycięstwa.

Więcej o:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!