Prima Aprillis w Radiu Złote Przeboje

01.04.2011 21:00
Tradycja to tradycja - dziś Prima Aprilis! Czas na dementowanie!

 

Od 6 rano, stery porannego programu Radia Złote Przeboje próbowała przejąć szalona trójka z Kabaretu Ani Mru Mru. Jak możecie się przekonać TUTAJ nie szło im za dobrze! Na szczęście to był tylko żart, Monika i Jarek wracają od poniedziałku i w duecie, profesjonalnie poprowadzą program Złote Przeboje na Dzień Dobry. Marcin, Michał i Waldek z Kabaretu Ani Mru Mru nadal będą wcielać się w gwiazdy w konkursie "Moje Gwiazdy w Radiu Złote Przeboje" i bawić Was codziennymi, premierowymi skeczami o 9:15!

 

Druga akcja, którą mocno zapowiadaliśmy przez cały dzień, to niby oficjalny Hymn na EURO 2012! Piosenka wzbudziła ogromne emocje w komentarzach na stronie oraz na facebooku i nk! Udało nam się Was nabrać! Andrzej Krzywy, Halina Mlynkowa i Rudi Schuberth zgodzili się zaśpiewać zabawny, przewrotny i ironiczny tekst. Redakcja Radia Złote Przeboje napisała słowa i muzykę. Posłuchajcie całości już teraz:

 

 

I w przyszłym roku bądźcie czujni 1 kwietnia, znowu czymś Was zaskoczymy!

Więcej o:

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Komentarze (4)

 • avatar

  Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  czekałam na to ze potwierdzicie ze to prima aprlisowy żart z tym hymnem . Górniak na zywo zrobiła swoje teraz dajcie zyc

 • avatar

  Gość: Gość

  0

  to jest bardzo fajna piosenka!!! he,he,he

 • avatar

  Gość: Gość

  0

  DOBRE

 • avatar

  amona13

  0

  a gdzie jest forum , czyżby negatywne wpisy na temat pani Monika nie podobały się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!