Bryan Ferry w Warszawie po wakacjach

13.04.2011 14:15
Z uwagi na zły stan zdrowia, Bryan Ferry zmuszony został przełożyć kilka nadchodzących koncertów, w tym zaplanowany na 26 kwietnia w Sali Kongresowej. Występ w Warszawie odbędzie się po wakacjach.

 

Wokalista zaśpiewa w stolicy 12 września. Organizator podaje:

 

Wszystkie zakupione już bilety zachowują ważność i nie ma konieczności ich wymiany. Sprzedaż biletów na nowy termin rusza 15 kwietnia.

 

Bryan Ferry był liderem grupy Roxy Music. Przez ostatnie trzydzieści lat wzmacniał swoją pozycję autora tekstów, wydając takie utwory jak "Love Is The Drug", "Mother of Pearl" czy "More Than This".

 

Wokalnie charakteryzuje go oryginalny i wyrafinowany styl śpiewania niskim głosem, który urzekał już nasze babki. Muzyk słynie również z tego, że potrafi zamienić piosenkę innego kompozytora w unikalne dzieło. Mogą to poświadczyć utwory "Jealous Guy The Price of Love", "As Time Goes By" i "I Put a Spell on You".

 

W Warszawie artysta promować będzie swoje najnowsze wydawnictwo "Olimpia". "You can dance" z najnowszej płyty znalazło się na szczytach europejskich list przebojów. Na albumie z 2010 roku znajdują się utwory napisane we współpracy z zespołami Scissor Sisters i Groove Armada. W nagraniach udział wzięli David Glimour, Jonny Greenwood, Nile Rodgers, Marcus Miller, Mani i Flea.

Więcej o:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!