Dodatkowe bilety na Rogera Watersa

18.04.2011 10:10
Roger Waters w trakcie trasy

Roger Waters w trakcie trasy "The Wall" (AP/John Carucci)

Z okazji 30. rocznicy wydania albumu "The Wall", Roger Waters 18 i 19 kwietnia zagra koncerty w Atlas Arenie w Łodzi. Do sprzedaży trafiła dodatkowa pula biletów.

 

Organizator informuje:

 

Produkcja rozpoczęła się pełną parą, co umożliwiło nam zwolnienie do sprzedaży blokowanych wcześniej (właśnie ze względów produkcyjnych) sektorów/rzędów. Trafiła dziś do sprzedaży pula biletów zarówno na pierwszy jak i na drugi dzień koncertu - w cenie 220 złotych, z bocznym widokiem. Pozostało również jeszcze parę ostatnich miejsc do Golden Circle na 19 kwietnia. W pierwszym i drugim dniu koncertu uruchamiamy również sprzedaż w Atlas Arenie od godziny 14.00 w kasie koło bramy nr 1 - ostatnie sztuki VIP (699 złotych), GC i miejsca z widokiem bocznym ograniczonym.

 


W skład zespołu Watersa podczas tej trasy wchodzą: Dave Kilminster (gitara), Snowy White (gitara), G. E. Smith (gitara), Jon Carin (keyboard), Harry Waters (keyboard), Graham Broad (perkusja), Robbie Wyckoff, Jon Joyce (wokal), Michael Lennon (wokal), Mark Lennon (wokal), Kipp Lennon (wokal).


Wejściówki dostępne są w Warszawie, Łodzi i okolicach - lista na Eventim.pl.

 

za megafon.pl

Więcej o:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!