Madonna śpiewa z córką

06.05.2011 14:30
Nie Lady Gaga, nie Britney, ale właśnie Lourdes Leon szykowana jest na następczynię Madonny. W końcu to jej córka. Wszyscy ją pamiętają jako małą słodką brunetkę, zawsze modnie ubraną. Teraz ma 15 lat i wygląda coraz bardziej sexy. Krótka sukienka, wysokie buty. Wszystko wskazuje na to, że pójdzie tą samą drogą co mama.

Nie Lady Gaga, nie Britney, ale właśnie Lourdes Leon szykowana jest na następczynię Madonny. W końcu to jej córka. Wszyscy ją pamiętają jako małą słodką brunetkę, zawsze modnie ubraną. Teraz ma 15 lat i wygląda coraz bardziej sexy. Krótka sukienka, wysokie buty. Wszystko wskazuje... (AP/AGENCJA GAZETA)

Madonna nagrała piosenkę wraz ze swoją 14-letnią córką, Lourdes.

 

Mama i córka zaśpiewały razem utwór "It's So Cool", który znajdzie się na nowej płycie Madonny lub na ścieżce dźwiękowej do kolejnego filmu gwiazdy "W.E.". Informator gazety "The Sun" tłumaczy:

 

Madonna pragnie, aby Lourdes poszła w jej ślady. Madonna jest dla swojej córki najlepszą nauczycielką i mentorem. Zamierza towarzyszyć jej na początku drogi prowadzącej ku światowej karierze. Lourdes ma świetny głos i silny charakter, jak mama.

 


Lourdes nie tylko próbuje sił w studiu nagraniowym, ale i na planie filmowym. Nastolatka zaprezentuje talent aktorski we wspomnianym obrazie "W.E.", za którego reżyserię odpowiada jej matka.Ostatnia płyta Madonny to "Hard Candy" z kwietnia 2008 roku.

 

za megafon.pl

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!