Santana LIVE w Radiu Złote Przeboje

W środę, Carlos Santana miał wystąpić na Warszawskim stadionie Legii, koncert został odwołany...ale NIE w Radiu Złote Przeboje! Już w środę, od 23 Carlos Santana zagra LIVE specjalnie dla wszystkich fanów!

 

Carlos Santana rozpoczął swoją karierę od założenia zespołu "Santana", który zadebiutował na rynku muzycznym w 1969 roku. W 1998 roku wraz ze swoją grupą w oryginalnym składzie został wprowadzony do "Rock and Roll Hall of Fame". W 2003 został uznany za jednego ze 100 najlepszych gitarzystów wszech czasów wg magazynu Rolling Stone, gdzie zajął 15 miejsce.

Na koncercie fani usłyszeć mieli takie przeboje jak: "Whole Lotta Love", "Riders On The Storm", "Sunshine Of Your Love", "Can't You Hear Me Knocking" za to będą mogli je usłyszeć w Radiu Złote Przeboje!

 

Miałeś być na koncercie Carlosa Santany w Warszawie? Włącz Radio Złote Przeboje, poczuj się jak koncercie! Posłuchaj największych przebojów gwiazdy w wykonaniu LIVE już w środę od 23!

 

 

 

Już w środę od 23:00 poza muzyką Santany, do usłyszenia także wywiad z artystą oraz ciekawostki z jego życia. Poczuj się jak na prawdziwym koncercie z Radiem Złote Przeboje nie wychodząc nawet z domu!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!