Jerzy Elvis Telesiński

Prowadzący
02.10.2009
Jerzy Telesiński

Jerzy Telesiński (Fot. Adam Kozak / Agencja Gazeta)

Urodziłem się za późno.

Jeśli już mam o sobie myśleć, to od dawna sądzę, że urodziłem się "nie w ten czas", bo dopiero w 1980 roku. Nie zdecydowałem jeszcze, czy najbardziej podoba mi się koniec XIX wieku, dwudziestolecie międzywojenne czy lata 70. XX w. I tak jak Bolesław Prus, wciąż zastanawiam się, czym romantyk bardziej, czym pozytywista.

Urodziłem się w Poznaniu. W jednej trzeciej jestem Polakiem, w jednej trzeciej Czechem i w jednej trzeciej Węgrem. Za to w największym stopniu jestem "słuchem". Lubię słuchać ludzi, muzyki, książek audio, ciekawych głosów. Może dlatego zacząłem pracować w radiu w 17. roku życia? Wcześniej namiętnie nagrywałem całe godziny audycji "do szuflady" na magnetofon w domu.

Ćwiczenia teoretyczne przekułem potem w praktykę i - jako leń - sam się dziwię jak, ale mam dyplom szkoły muzycznej, skończyłem politologię, a potem jeszcze dziennikarstwo.

Nieważne, czy tak jak ja kochasz stare polskie filmy - jest tyle tematów, że na pewno znajdziemy wspólne. W końcu lubimy tę samą muzykę.

Email: elvis@zloteprzeboje.pl

 

Więcej o:
Komentarze (64)
Zaloguj się
 • avatar

  maniutka1981

  Oceniono 29 razy 27

  Hej, Elvis dzięki za uroczy wieczór. Twoja MUZYKA uśmiechała się do mnie. Dobranoc! :))
  Polecam Wszystkim jego starannie dobraną muzykę i świetnego DJ-a radia ZP.

 • avatar

  maniutka1981

  Oceniono 21 razy 19

  Pozdrawiam Cię Elvisie serdecznie i życzę miłego dnia! :) Proszę, jeżeli można o piosenkę.. The Killers - Human.. dzięki! ;)

 • avatar

  maniutka1981

  Oceniono 30 razy 10

  Czy Pan, Elvisie! - podjął już jakąś próbę odchudzania się? Pomyśl, jak dobrze wyglądałbyś i o wiele atrakcyjniej! :) Naprawdę, w tej kwestii zgadzam się z 1984, ponieważ tu chodzi także, a raczej przede wszystkim, o ZDROWIE! Trzeba tylko rozsądnie się odchudzać. Siłownia jak najbardziej wskazana... jak również bieganie, pływanie itd. Sorry, że się wtrącam, ale jeśli już kogoś darzę sympatią... to chcę dla niego, jak najlepiej! Trzymam kciuki za...... odważne decyzje! ;))

 • avatar

  minka2

  Oceniono 10 razy 10

  Ale pan MAREK będzie z nami a to ważne ....

 • avatar

  Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 9

  Oceny mowia za siebie. Według Was; Chciała zaistniec i jest moralizatorka z Bozej laski :[ Strasznie pusta; egoistyczna szczerosc :[ Bardzo smutne.

 • avatar

  Gość: Gość

  Oceniono 19 razy 9

  Piękno kobiety najbardziej widoczne jest w jej sercu, trzeba tylko umieć patrzeć. To dotyczy Maniutki1981. Do wiadomości przedmówcy: jeżeli chcesz wiedzieć, co ma na myśli kobieta, nie słuchaj tego co mówi - patrz na nią.

 • avatar

  Gość: Gość

  Oceniono 23 razy 9

  kocie elwisie; stefa-gaga , robyn-rihanna , giselle-beyonce , oopss-britney i te inne wygogolone ex-pseudo "artystki"; do ciebie pasuja jak ulał; widac i słychac az nadto , ze kreca cie takie kociaki;;;;; wiec ruszaj na lowy , wszak jestes w potrzebie; taki mix dobrze ci zrobi;)

 • avatar

  qn

  Oceniono 11 razy 9

  Ja pana skądś znam, czy nie grał Pan przypadkiem w filmie Krol?

 • avatar

  maniutka1981

  Oceniono 28 razy 8

  Baaardzo "ciekawe spostrzeżenie".. zgadzam się z przedmówcą ;) Nie noo przecież to są moje słowa... haha.. ciekawe skąd się tu wzięły!? ;)
  Tak w ogóle to poproszę o nową sesję zdjęciową... chcę zobaczyć, czy się odchudziłeś!? Słyszałam Cię po południu i po głosie wyczułam, że przytyłeś, masz zadyszkę, Jerzy Elvisie Telesiński! ;))

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!