Sylwia Grzeszczak - Małe rzeczy

31.05.2011 13:07
Optymistyczny singiel czyli niezawodne lekarstwo na deszczowe dni.

 

Cieszmy się Z małych rzeczy, bo wzór na szczęście w nich. Zapisany jest.

Te słowa od kilku miesięcy nuci cała Polska. Autorka słów - Syliwia Grzeszczak ma zaledwie 22 lata, a już osiągnęła wielki sukces. Swój pierwszy koncert dała w wieku 6 lat w programie "Od przedszkola do Opola". Jednak prawdziwą sławę przyniosła jej współpraca z Liberem.

 

 

Jej singel "Małe rzeczy" zajął 1. miejsce w notowaniu Polish Airplay Chart oraz 1. miejsce w notowaniu Polish Video Chart.

 

 

 

 

 

 

Co o klipie powiedziała sama gwiazda w wywiadzie dla Radia Złote? Możecie posłuchać >>TUTAJ<<

Więcej o:
Komentarze (55)
Zaloguj się
 • avatar

  maria2011

  Oceniono 231 razy 183

  może i hit,ale nigdy nie przebije Michaela Jacksona.

 • avatar

  mjfanka1

  Oceniono 27 razy 21

  Zapamiętaj sobie raz na zawsze Michaela nikt nigdy nie przebije!!!!!!!!! Twoja Sylwia napisała beznadziejną piosenkę, co to za słowa "budujemy nasz dom na piasku...", ''Kupiliśmy prawie wszystko, ale wciąż nie mamy nic" gdzie tu sens,,sorry ja go nie widzę!

 • avatar

  feel125

  Oceniono 19 razy 19

  ,Ale wiadomo na pewno ,że po wakacjach na pewno tu już nie będzie 'Małych rzeczy ' i 'Boso' bo wszyscy zapomną o tych gwiazdkach z jednym hitem .I tak sobie ludzie zapomną o Sylwi Grzeszczak i Zakopower ;) !

 • avatar

  alexa1596

  Oceniono 16 razy 14

  Na pewno nie.Zgadzam się z joy1995.Popieram Twoje zdanie.

 • avatar

  joy1995

  Oceniono 15 razy 13

  A my nie pozwolimy obrażać innych artystów przez fanów MJ. I nie oznacza to, że chcę się kłócić, ale to, że MJ osiągnął doskonałość nie oznacza, że trzeba przekreślać innych muzyków i wylewać wiadro pomyj na głowy ich obrońców/fanów et cetera. Spory często bywają na wielu polach, bo różne są natury ludzi. Ale zauważ, że to w większości fani MJ próbują zrobić burzę w szklance wody, wielokrotnie przekonują przekonanych (mam na myśli inne fora, z którymi się zetknęłam) i ubliżają osobom o odmiennym poglądom. Nie wiem czy Michael'owi spodobałoby się takie zachowanie.

 • avatar

  joy1995

  Oceniono 12 razy 8

  hahahahaah........... Nie mogę po prostu.... LOoooOL...
  Nie, już mi przeszło. "Z początku porwał mnie śmiech pusty, a potem litość i trwoga" (A. Mickiewicz)
  Gdy zobaczyłam te piękne i cudowne obelgi, miałam dziką chęć bić głową w mur, ale wiem, że nie warto. Pod piosenką Sunrise Avenue dałam dłuuuugaśny komentarz co o tym wszystkim myślę, ale warto zacytować fragment tutaj: "w taki właśnie sposób chcecie zachęcić do głosowania na MJ?! Dziwne... Zwykle ktoś zachęcający do czegoś stara się pokazać dobrą kulturę i być miłym. Zagubiliście się moi drodzy. Jeśli większość fanów MJ zachowuje się w taki sposób, to ja podziękuję i nigdy w życiu z chęcią nie wysłucham jego piosenek". Serio, jesteście dziwni. Dzięki Wam zwątpiłam w istnienie kulturalnych ludzi.

 • avatar

  Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  Jestem Gościem i potraktujcie, ten komentarz jak od kogoś z zewnątrz, kto nie jest uwikłany w wasze sprawy, Michael Jackson to wielki człowiek z wielką sławą, On świat muzyczny postawił na nogi i też sądzę, że raczej nikt Go nie pokona

 • avatar

  feel125

  Oceniono 15 razy 3

  Ale w jakim sensie dorównać MJ ? W sławie,sprzedaży płyt czy jak ? W sławie przegoniła go Lady Gaga,W sprzedaży jeszcze nie,ale w sprzedaży singli tak -Lady Gaga. MJ był i jest i będzie na rynku na pewno ale codziennie powstaje nowa gwiazda i kto wie może pojawi się zastępca króla popu. Ale też nie mówcie ,że nie ma lepszych,wszyscy mają swoje zdanie,nikomu nie dogodzisz !

 • avatar

  maria2011

  Oceniono 2 razy 2

  MJ jest najlepszy i dla wszystkich Jego wiernych fanów zawsze będzie The Best.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!