Fotoblog Poranka: Szukamy świątecznej atmosfery

Czas jest ku temu odpowiedni, więc dziś w poranku zajęliśmy się poszukiwaniem świątecznej atmosfery.

 

Rafał zaczął od przeszukiwania Agi, obydwoje wyglądają na zadowolonych. Mimo, że w niektórych środowiskach takie przeszukiwanie jest czynem karalnym. Ale nie w radiu, w którym atmosfera jest wyjątkowo rozwiązła.

 

 

Agnieszka, w przeciwieństwie do Rafała, postanowiła zajrzeć do swojej torebki - w końcu to miejsce, w którym zawsze panuje specyficzna atmosfera. Może znajdzie się tam i ta świąteczna?

 

MY

 

Zaangażowanie w odnalezienie świątecznego klimatu rozprzestrzeniło się również na pomieszczenie producenckie.

 

miska

 

Śladowe ilości atmosfery nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia udało się odnaleźć w odrażającej misce po płatkach śniadaniowych.

 

rolf

 

Rafał naprawdę zaangażował się w poszukiwania i wszedł pod stół, gdzie nie znalazł niczego, ale bardzo mu się spodobało i od dziś będzie prowadził program stamtąd.

 

znalazl

 

Pożądana atmosfera odnalazła się w końcu przy torebce Marty. Jest to jedyny prawdziwy i słuszny Mikołaj z certyfikatem autentyczności wystawionym przez Watykan i potwierdzonym przez Cerkiew Prawosławną. Jak więc widzisz, świąteczną atmosferę można odnaleźć przy odrobinie chęci.

 

Jeśli chcesz ją znaleźć w swoim domu, nie zapomnij o słuchaniu Radia Złote Przeboje. My i Twoje ulubione piosenki będziemy z Tobą przez całe Święta i, w przeciwieństwie do niektórych, nie wyżremy Ci wszystkiego z lodówki już w na wstępie.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!