Fotoblog: Zostań swoim własnym avatarem

JB
13.01.2010 10:15

Dziś w radiu Złote Przeboje dzień z filmem Avatar. Dowiedliśmy z samego rana, że zagrać w tym filmie może każdy.

 

Na film "Avatar" James Cameron wydał ponoć oszczędności swego życia, zarobił miliony dolarów, ale wydał setki milionów. Nakręcenie przełomowego dzieła zajęło mu 6 lat, nam 10 minut. Dlatego wkrótce otwieramy konkurencyjny Hollywood w Radiu Złote Przeboje na Dzień Dobry.

 

 

Przeciętni mieszkańcy planety Pandora, podbijanej w filmie Camerona przez ludzi, wcale nie wyglądają tak pięknie jak w kinie. Oto autentyczna fotografia Naavi przedstawiająca dwóch wodzów plemiennych. Niesamowity efekt osiągnęliśmy przy pomocy nietoksycznej farby dla dzieci, a nie skomplikowanej technologii 3D.

 

 

Naavi ujeżdżający potwornego latającego gada, scenę kręcono w filmie dwa miesiące, w radiu Złote Przeboje - dwie minuty.

 

 

Mieszkańcy Pandory, na ogól niezbyt wrażliwi na ludzkie piękno, wykazują duże zainteresowanie ludzkimi kobietami. Na zdjęciu Naavi polują na kobietę w celu pożarcia jej. Te sceny z filmu Camerona wycięto ze względu na ich drastyczność.

 

 

Naavi próbuje podłączyć się swoim niesamowitym warkoczem do ściany, by poczuć jej pozytywne wibracje i w efekcie pojeździć na niej, bo wszystko do czego podłączali się w Avatarze Naavi jeździło albo latało.

 

 

Naavi - tuż przed odwetowym atakiem na ludzi. Nowoczesna broń przedstawiona w filmie Avatar to nędzne plastikowe zabawki w porównaniu z autentycznymi dezintegratorami materii trzymanymi przez Naavi na tym przerażającym zdjęciu.

 

Wniosek jest jasny. We własnym domu łatwiej zrobić Avatara, niż w drogim studiu w USA. Wszystkim, którym powyższe zdjęcia wydają się o niebo lepsze niż te widziane w kinie 3D gratulujemy gustu, smaku, prawdziwego wyczucia i znajomości kina artystycznego.

 

JB

Komentarze (6)
Zaloguj się
 • avatar

  maniutka1981

  Oceniono 9 razy 9

  Eee no naprawdę... hahaha... JESTEŚCIE SUPER :-) nic dodać nic ująć, ponownie klimat QL! Tylko... biedna ta Pani Agnieszka! ;-) [Oj oj ładnie tam rozrabiacie!] Pozdrowienia

 • avatar

  asia_zp

  Oceniono 4 razy 4

  CUDOWNE!!!! Uśmiałam się do łez:)

 • avatar

  zen36

  Oceniono 4 razy 4

  Genialne!!!!!!!!! :))))

 • avatar

  zlydzien

  Oceniono 3 razy 3

  a w którym kinie można zobaczyć Waszą produkcję?

 • avatar

  Gość: Gość

  0

  dla mnie żaden film nie przebije Avatara!!! Chyba że kolejna produkcja Camerona

 • avatar

  minka2

  Oceniono 4 razy -2

  naprawdę odjazdowe te zdjęcia,a wy macie szansę na główną rolę w filmie avatar napewno,druga część,a dzięki wam tak się uśmiałam pozdrowienia dla rannej ekipy radia ZP,

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!