Fotoblog: Poszukiwanie wiosny w poranku - śledztwo bardzo poszlakowe z pomocą Kasi Zielińskiej

Choć poszukiwanie wiosny 19 lutego niektórym może wydać się czystym szaleństwem i nieporozumieniem, poranna ekipa nie poddała się i rozpoczęła intensywne śledztwo w sprawie upragnionej przez wszystkich Polaków pory roku.

 

Wiosna, jeśli chce przyjść w tym roku punktualnie, będzie musiała pokazać prawdziwą klasę. Niełatwo będzie przebić się przez zwały śniegu, lód i zmarzniętą ziemię.

 

 

W poszukiwaniach wiosny pomogła nam, z racji nazwiska i wiosennej urody, Kasia Zielińska. Przyjąwszy pozę Siedzącego Polskiego Bociana, zapewniła, że sprowokuje wytęsknioną porę roku do wcześniejszego nadejścia. Po minie sądząc, jedynie Rafał nie jest przekonany do prastarej słowiańskiej techniki.

 

 

Mina Rafała na poprzednim zdjęciu okazała się nie tylko miną niedowiarka, ale i zwyczajnego sabotażysty. Kasia Zielińska i Aga Kasprzyk odkryły, że Rafał przez cały poranek ukrywał poszlakę wskazującą na wcześniejsze nadejście wiosny - jej zielone spodnie.

 

 

Śledztwo w sprawie wiosny pozwoliło nam znaleźć nie tylko spodnie, ale i oficjalną czapkę, w jakiej wiosna odwiedza nasz kraj. Od 2010 roku, mocą przepisów unijnych, wiosna ma obowiązek informować elementem stroju w jakim kraju się znajduje, okazując szacunek symbolom narodowym danego kraju. Na zdjęciu, Marta przymierza czapkę, mając nadzieję, że stanie się wiosną.

 

By namówić wiosnę na wcześniejszą wizytę w Polsce, zaprosiliśmy Kasię Zielińską, rozdaliśmy sto zielonych, graliśmy wyłącznie wiosenne piosenki, a nawet odprawiliśmy pradawne rytuały, o których wstyd mówić...jeśli w Twoim sercu, mimo naszych wysiłków, nie zagościła wiosna ani na moment, to pozostaje Ci włączyć komputer z domyślną tapetą systemu...tam wiosna panuje non-stop, co ilustruje poniższe zdjęcie. Niebawem taki widok będzie rozciągać się i za Twoim oknem. Tylko nie zapomnij słuchać radia Złote Przeboje, razem łatwiej doczekamy słonecznych i ciepłych dni.


 

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!